Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Ministerstwo Edukacji Narodowej

Komentuj wydarzenia z kraju i ze świata !!!

Postautor: Ptasiek » ndz mar 25, 2007 8:37 pm

Bossal - widzę Cię właśnie na forum. Podklej jeszcze raz ten swój przezabawny tekst o słomie wyłażącej z gumiaków. Tylko jego nie zdążyłem skopiować, zanim stchórzyłeś i wyciąłeś swoje własne posty. Pośmiejemy się razem.... z syndromu pieciominutowego bohatera. :lol: :D
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » pn mar 26, 2007 7:49 pm

Może się schował jak mysz pod miotłę :?: :D
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: jolka1-70 » wt kwie 03, 2007 6:51 pm

Przeczytalam na onecie że mój "ulubiony" minister Giertych mial kolejny sen :)
jolka1-70
kapral
kapral
 
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 17, 2007 9:39 am
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » wt kwie 03, 2007 6:55 pm

Kobito Droga: machaj linki. Ja w zakładkach mam ok. 50-ciu takich "złonetów" i niekiedy ciężko jest odszukac jakąś konkretną informację bez dokładnego linka.

(Myślę, że dotarło już do sporej grupki forumowiczów jaki ze mnie LPR-owiec. :idea: :lol: )
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » czw kwie 05, 2007 9:33 pm

Wybacz Błażej, że podpisuję się po sobie.


Jeśli jakiś zażarty kaczysta gada o wykształciuchach to podnosi się larum. Ciekaw jestem cóż powiecie na to:

Magister analfabeta

Tadeusz Gadacz, Przewodniczący Komitetu Nauk Filozoficznych PAN
(...)
Polska słusznie szczyci się ogromnym wzrostem liczby studentów szkół wyższych, który nastąpił w okresie polskich transformacji ustrojowych. Mało kto jednak zastanawia się nad ceną, jaką polskie szkolnictwo wyższe zapłaciło za ten wzrost. Przy prawie pięciokrotnie większej liczbie studiujących nawet dwukrotnie nie wzrosła liczba kadry naukowej, sal wykładowych, miejsc w czytelniach, bibliotecznych księgozbiorów, nie mówiąc już o finansowych nakładach na naukę. Masowość kształcenia została okupiona wieloetatowością, przeciążeniem kadry naukowej, radykalnym obniżeniem poziomu kształcenia. Prace doktorskie przypominają lepsze prace magisterskie, a prace magisterskie bardziej rozbudowane prace roczne.
(...)
Jeszcze 25 lat temu, kiedy jako asystent rozpoczynałem pracę dydaktyczną, wystarczyło na pierwszych zajęciach przedstawić grupce studentów przedmiot i zakres zajęć albo podać im napisaną na maszynie do pisania bibliografię. Obecnie już w semestrze wiosennym trzeba przygotować syllabusy zajęć na semestr jesienny, i to w kilu różnych wersjach, pisać na bieżąco opinie studentom ubiegającym się o rozmaite stypendia i wymiany zagraniczne, przygotowywać sprawozdania z ich bieżących osiągnięć, oddać do dyspozycji numer telefonu i adres mailowy, odpowiadać na prośby, pytania i komentarze.(...)


całość: http://www.gazetawyborcza.pl/1,75515,4033246.html
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » ndz cze 24, 2007 7:55 am

Podnosimy ciśnionko:


Obrazek

:D :D :D i tak cały rządek.

( U mnie obrazek się nie otwiera, dlatego podaję bezpośredniego linka: ) http://bp3.blogger.com/_T71k8TizGKk/Rkx ... ertych.GIF
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Poprzednia

Wróć do Wydarzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron