Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Operacja "polon".

Komentuj wydarzenia z kraju i ze świata !!!

Operacja "polon".

Postautor: Ptasiek » czw lis 30, 2006 7:37 pm

Oto sensacja skrzętnie przemilczana przez polskie media wokół szumu medialnego związanego z morderstwem Litwinienki.


Spiegel Online Politik pisze:
"Sushi-Girl" in Todesangst

Die Spekulationen um den Tod des Kreml-Kritikers gehen indes weiter. Die britische Boulevard-Zeitung "Sun" berichtet über die Ängste von "Litwinenkos Sushi-Girl". Gemeint ist die 22-jährige Kellnerin Ela Malek, die in der Sushi-Bar "Itsu" am Piccadilly arbeitet, wo der Kreml-Kritiker am Nachmittag des 1. November den italienischen Geheimdienstexperten, Mario Scaramella, traf. Sie sei jetzt "in großer Panik", das auch sie nach dem direkten Kontakt mit Litwinenko sterben müsse, berichtet die in Polen geborene Frau. "Ich fühle mich wie in einem verrückten Spionagefilm." Freunde würden sich nicht einmal trauen sie zu berühren. Insgesamt warten 20 Mitarbeiter des Sushi-Restaurants auf das Ergebnis von medizinischen Untersuchungen, ob sie auch radioaktiv verstrahlt sind.


Takiego numeru nawet ja nie przewidziałem. Pare tygodni przed zabójstwem Litwinieki pisałem dość obszernie na ten temat na innym forum. Chodziło mi o metody stosowane przez bratnie służby specjalne w latach siedemdziesiątych na niepokornych i "niebłogonadiożdnych". Choć wydaje się to absurdalne, to jest rzeczą pewną, że była to bardzo popularna praktyka "wspomagania" przy zejściu z tego świata, wykorzystywana powielekroć - prawdopodobnie również przez nasze rodzime SB.

Tym razem wklejka po niemiecku. Chyba nie będzie kłopotu z całkowitym zrozumieniem tekstu :wink: . Gdyby jednak był - streszczę istotę. To Polka nieświadomie zaserwowała Litwinience śmiercionośne suszi.

Nie podałem jeszcze zdjąćka naszej rodaczki: http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006550699,00.html

...i pełnego tekstu niemieckojęzycznej wklejki: http://www.spiegel.de/politik/ausland/0 ... 01,00.html


No Właśnie. Mamy następną ofiarę zmarłą w podobny sposób:

Niewykluczone, że polonem napromieniowano nie tylko Litwinienkę. Jegor Gajdar, pierwszy demokratyczny premier Rosji i krytyk rządów Władimira Putina, leży w szpitalu z objawami zatrucia. Być może ktoś próbował go zabić. Jeden z najbardziej znanych na świecie polityków rosyjskich, uchodzący za architekta rosyjskich reform gospodarczych, niespodziewanie zasłabł 24 listopada podczas konferencji w Dublinie. Poczuł się źle po zjedzeniu śniadania.Gdy wszedł na salę obrad, był bardzo blady. Po dziesięciu minutach musiał ją opuścić. "Pobiegłam za nim i znalazłam go nieprzytomnego, leżącego na podłodze. Przez ok. 35 minut wymiotował krwią i krwawił z nosa" - cytuje słowa jednej z organizatorek konferencji Jekatieriny Gieniewej wczorajszy " Financial Times".


...a całość materiału tu: http://eurojihad.org/Article7092.html . :cry:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » czw lis 30, 2006 11:19 pm

Bardzo ciekawe rzeczy wypisujesz.Przecież "polon" jest bardzo grożny dla
zdrowia i życia.Być może, że osoby które miały bezpośredni kontakt z tym radioaktywnym paskudztwem mogą mieć poważne problemy.
Z tego co wyczytałem wygląda na to, że nasi dawni" przyjaciele" wykorzystują wszystkie możliwe sposoby aby pozbyć się niewygodnych ludzi. A co do naszej "nieświadomej bidulki" to myślę, że ona ma też pietra i to bardzo wielkiego ? Zresztą kto by go nie miał. Toć to jest totalny :shock:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm


Wróć do Wydarzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość