Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Wokół rządu.

Komentuj wydarzenia z kraju i ze świata !!!

Postautor: kokeszko7 » wt gru 12, 2006 4:51 pm

A może to dziecko z probówki :wink: ?
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: miras » pt gru 15, 2006 10:32 am

Zobaczcie na co chce PiS przeznaczyć nasze podatki :

Na utrzymanie Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w przyszłym roku wydamy aż 160 mln złotych, czyli o 20 mln więcej niż potrzebował krytykowany za rozrzutność Aleksander Kwaśniewski. Już w budżecie na 2006 rok na wniosek posłów PiS prezydencka kancelaria otrzymała 150 mln zł. W przyszłym roku ma być jeszcze więcej. Tak zadecydowała wczoraj sejmowa komisja finansów publicznych, a jutro jej budżet ma zatwierdzić Sejm.
Na utrzymanie pana prezydenta podatnicy będą musieli wydać o 10 mln więcej niż w tym roku - ujawnia Zbigniew Chlebowski, poseł PO. - Będzie to też o 20 mln więcej niż w ostatnim roku prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego - precyzuje Jolanta Szymanek-Deresz, była szefowa Kancelarii Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.
Dlaczego, skoro miało być oszczędniej? Posłowie PiS, nie potrafią tego wytłumaczyć, a Kancelaria również nie odpowiedziała na to pytanie.

Co składa się na tak ogromny budżet prezydenta? Na przykład na wynagrodzenie dla pracowników. W okresie rządów Lecha Kaczyńskiego stan etatów w jego kancelarii wzrósł z 280 do ponad 330. Dla nich Kancelaria chce kupić ponad 70 nowoczesnych laptopów i komputerów za kilkaset tysięcy złotych.
Na zakup nowych samochodów i remonty pomieszczeń dla nowych urzędników ma być wydane prawie 18 mln.

Czy tak wielkich pieniędzy nie możnaby było przeznaczyć na szczytniejsze potrzeby ?Miało być zmniejszenie miejsc urzedników a jak
się okazuje posad urzędniczych przybywa. Czy to jest w porządku ?
Ostatnio zmieniony pt gru 15, 2006 12:34 pm przez miras, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » pt gru 15, 2006 11:47 am

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:03 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » pt gru 15, 2006 12:28 pm

Z wypowiedzi dzisiejszej Donalda Tuska prawdopodobnie pieniądze te
miały być przeznaczone na stypendia dla uczniów. Więcej będzie wiadomo
późniniej bo mają dzisiaj debatować na ten temat i na kilka innych poprawek w Sejmie.
Wszyscy sa zbulwersowani zaistniałą sytuacją !
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: miras » pn gru 18, 2006 10:23 pm

W 2010 roku religia stanie się jednym z przedmiotów maturalnych do wyboru przez chętnych - poinformował Roman Giertych na konferencji prasowej. Podkreślił, że sprawa jest już przesądzona.

Coś mi się wydaje: "Jeszcze parę lat i dojdzie do tego, że rządy w naszym kraju
będą sprawować posłowie KSIĘŻA i posłanki ZAKONNICE". :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Arizona » wt gru 19, 2006 7:27 am

Nawet w ten sposób nie żartuj Mirasie!!!! :evil: :roll:
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: VooVoo » wt gru 19, 2006 9:52 am

Może by się wzięli troche porządnie za rządy, oczywiście jeśli w tym nie maczałby palcy Ojciec Director :)
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Krespin » wt gru 19, 2006 11:26 pm

Nie powiem , że jestem zwolennikiem Radia Maryja, ale i tez nie wykładów w Sali Królewskiej przy wlocie do Izbicy,
nie mniej jednak, choć jestem katolikiem, uważam, że należy uszanować wolę dzieci nie chodzących na religię.
Przecież nikt mojej oceny, ani waszej nie wpiszę do świadectwa tegoż dziecka.
Poza tym uważam, że wiara to nie temat do kpin i tak płytkich refleksji :(
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: VooVoo » śr gru 20, 2006 12:58 pm

Pewnie że nie do kpin, no i nikt tu nie kpi z wiary, tylko z próby rządzenia Ojca Dyrektora.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Arizona » śr gru 20, 2006 6:18 pm

Otóż to. Nikt tu nie kpi z wiary i wolności wyznania, ale raczej z tego w jaki sposób próbuje się "regulować" to, w co kto ma wierzyć i jak swoją wiarę praktykować.
Nigdy nie było aż tak źle jak teraz, w kwestii owej wolności wyznania.
Piętnuje się coraz wyraźniej tych, którzy nie do końca mają ochotę "praktykować" swoje przekonania religijne zgodnie z "jedynym właściwym wzorcem".... dla dzieci i młodzieży nie ma (i chyba nigdy nie było) zajęć alternatywnych do tej nieszczęsnej religii w szkole .... nie ma też prawdziwej i rzetelnej akceptacji odmienności poglądów, brak tolerancji....
Ten, kto nie chodzi na religię to "żyd", "grzesznik", "gorszy".... i prawda jest taka, że dla tzw. "świętego spokoju" dziecko na te często nędzne i miernie zorganizowane i prowadzone "lekcje" religii chodzi. Bo jedynym innym możliwym wyjściem jest dopuszczenie do sytuacji, że dziecko będzie bez opieki, albo wręcz zostanie społecznie (w szkole, przedszkolu) wykluczone jako gorsze i skazane na nudzenie się w świetlicy w czasie "religii".
Ale zgroza mnie ogarnia, gdy słyszę, że ocena z religii ma być liczona do średniej, albo że religia ma być na maturze... i jakoś znowu nigdzie nie słyszę o żadnych alternatywnych propozycjach... dla tych, którzy są innego wyznania (by im też poszerzyć możliwość wybierania przedmiotów na maturze, albo by mogli sobie podwyższyć średnią z alternatywnych do religii zajęć - oczywiście musiałyby być one porównywalnie prowadzone jak ta obecna religia, czyli dość łatwe do uzyskania dobrej oceny!!)

Zastanawiam się też (obserwując jak co obrotniejsi księża prowadzą "marketing" dla pozyskania dzieciaków - a za nimi także rodziców - różnymi zachętami i "lojalkami" w postaci obrazków za chodzenie na nabożeństwa itp. motywacyjne akcje), kiedy wreszcie Giertych i jemu podobni wreszcie zrozumieją, że dotychczas wszelkie odgórne regulacje - tak znane z poprzedniego systemu - przynoszą dokładnie odwrotny skutek!
Religia w moim odczuciu sporo straciła na swej "mistycznej atrakcyjności", gdy została na siłę wepchnięta do szkół. Każda następna taka regulacja miast pogłębiać "wnętrze i ducha" katolickiego narodu, powoduje, że religia zaczyna być często traktowana jako zło konieczne i podobnie jak nudna chemia, czy fizyka, prowokuje do uników i kpin.

A było tak fajnie, gdy pójście do salki katechetycznej na religię było jakąś odmiennością w codziennej szkolnej szarzyźnie. Teraz ksiądz, czy katecheta to kolejna osoba w szkole, której można sobie nie szanować... wszak po prostu tam jest, bo musi.
Religia w szkole wcale nie łagodzi obyczajów i zachowań młodzieży.... nie wyzwala żadnych pozytywnych emocji (na co niektórzy pomysłodawcy może kiedyś liczyli), a jest wręcz przeciwnie : spłyca wiele i staje się kolejnym przedmiotem do "odpękania" i "zakucia".
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: miras » śr gru 20, 2006 7:22 pm

Masz racje Arizona !
Ja powiem to w ten sposób:
Duchowni niech zajmą się Kościołem i nauczaniem religii,
Nauczyciele niech uczą młodzież przedmiotów ścisłych i humanistycznych
Rządzacy naszym Krajem niech sprawują władzę tak aby ludzie byli
zadowoleni i godnie żyli.Żeby zajmowali się sprawami naprawdę ważnymi dla naszego społeczństwa. I aby POLSKA była naprawdę POLSKĄ !!!
Ostatnio zmieniony czw gru 21, 2006 9:02 am przez miras, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » śr gru 20, 2006 8:04 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:04 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » śr gru 20, 2006 9:14 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:04 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » śr gru 20, 2006 10:14 pm

Trudno powiedzieć co o tym myśleć ?
Ja też znalazłem trochę ciekawych wiadomości:

Dział: KsiążkiKategoria: Duchowość / Biblioteka Dnia Pańskiego
format: 11,7 x 16,5 cm
64 strony
opr. broszurowa
ISBN: 83-7424-126-8

ks. Janusz Królikowski
Intronizacja Najświętszego Serca Jezusa. Historia i założenia teologiczne

Pięćdziesiąt lat temu, papież Pius XII w encyklice Haurietis aquas, opublikowanej 15 maja 1956 r., stawiał między innymi takie pytania: „Gdzież (…) należy szukać lekarstwa na tyle zła, które dziś bardziej niż kiedykolwiek indziej, tak gwałtownie atakuje poszczególnych ludzi, rodziny, narody i cały świat? Czyż można znaleźć znakomitszą formę pobożności niż kult Najświętszego Serca Jezusowego? Cóż lepiej odpowiada istocie religii katolickiej i co skuteczniej może zapobiec współczesnym potrzebom Kościoła i świata?”.

Czas potwierdził, że kult Najświętszego Serca Jezusa rzeczywiście służy Kościołowi i poszczególnym wiernym w odnajdywaniu autentyczności wiary i życia chrześcijańskiego. Z tego też powodu kolejni papieże powracali do przypomnienia jego znaczenia i nie szczędzili zachęt do jego rozwijania. Jedną z form kultu Najświętszego Serca Jezusa jest Jego intronizacja. Jaka jest geneza tej praktyki, jakie jest jej znaczenie i przesłanie, stara się pokazać niniejsza książka.

ks. Janusz Królikowski


Fragmenty:


Małe ofiarowanie się Sercu Bożemu

(według św. Małgorzaty Marii Alacoque)


Ja… oddaję i poświęcam Bożemu Sercu moją osobę i moje życie, mojej sprawy, przykrości i cierpienia, ażeby ich już do żadnego innego celu nie kierować, jak tylko aby Je kochać, czcić i wielbić. Oto moja wola nieodwołalna – należeć zupełnie do Niego i wszystko czynić jedynie dla Jego miłości, wyrzekając się z całego serca wszystkiego, co mogłoby Mu się nie podobać. Obieram sobie przeto Ciebie, o Serce Najsłodsze, za jedyny przedmiot mojej miłości, za opiekuna mego życia, za ostoję mojego zbawienia, za lekarstwo na moje niestałości, za wynagrodzenie za błędy mego życia i za najpewniejszą ucieczkę w godzinę mej śmierci. Bądź więc, o Serce pełne dobroci, moim usprawiedliwieniem przed Bogiem Ojcem i odwróć ode mnie groźbę Jego słusznego gniewu. O Serce pełne miłości, w Tobie pokładam całą moją ufność, ponieważ obawiam się wszystkiego po mojej słabości, a spodziewam się wszystkiego od Twojej dobroci. Spal we mnie wszystko, co tylko może stawiać Ci opór lub co się Tobie we mnie nie podoba. I niech Twa święta miłość tak głęboko wyryje się w moim sercu, abym już nigdy nie mogła zapomnieć o Tobie ani być odłączona od Ciebie. Zaklinam Cię, Boże Serce, przez całą niezmienną Twą dobroć, byś imię moje zapisał w Twym Sercu, ponieważ pragnę, by całe szczęście mojego życia i śmierci polegało na służeniu Tobie.


Osobisty akt oddania i poświęcenia Najświętszemu Sercu Jezusowemu

(według służebnicy Bożej Rozalii Celak)


Ja… oddaję i poświęcam Najświętszemu Sercu Pana naszego Jezusa Chrystusa moją osobę i moje życie, moje uczynki, troski i cierpienia, nie chcąc odtąd używać żadnej cząstki mojego jestestwa, jeno aby czcić, miłować i wielbić to Serce. Mam niezłomną wolę całkowicie należeć do Niego i czynić wszystko z miłości ku Niemu, wyrzekając się z całego serca tego wszystkiego, co by Mu się mogło nie podobać. Obieram więc Ciebie, Najświętsze Serce, za jedyny przedmiot mojej miłości, za Opiekuna mego życia, za rękojmię mego zbawienia, za lekarstwo na moją ułomność i niestałość, za naprawienie wszystkich błędów mojego życia i za pewne schronienie w godzinę mej śmierci. Bądź więc, o Serce pełne dobroci, moim przebłaganiem wobec Ojca i odwróć ode mnie strzały Jego sprawiedliwego gniewu. O Serce pełne miłości, w Tobie pokładam całą mą ufność, gdyż wszystkiego się obawiam po mojej słabości i złości, natomiast spodziewam się wszystkiego po Twojej dobroci. Zniszcz więc we mnie wszystko, cokolwiek może Ci się nie podobać albo sprzeciwiać. Niech Boska Twa Miłość tak głęboko wniknie w me serce, bym nigdy nie mogła zapomnieć o Tobie ani się od Ciebie odłączyć. Błagam Cię przez nieskończoną Twą Dobroć, niech imię moje będzie zapisane w Tobie, gdyż pragnę, by całym mym szczęściem i najwyższą chwałą było żyć i umierać jako wierna Twoja niewolnica. Amen.

A to sa słowa Naszego Papieża Jana Pawła II

Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla ratunkiem i nadzieją dla Polski

Wśród wielu istniejących programów naprawczych dla całego narodu, aby uratować kraj, jeden jest najważniejszy: odnowa moralna wszystkich grup społecznych – całego Narodu. Taką szansą na odnowę moralną jest przeprowadzenie Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
Zgodnie z objawieniami przekazanymi przez Pana Jezusa Słudze Bożej Rozalii Celakównie, ratunkiem i nadzieją dla Polski i Kościoła w Polsce jest Intronizacja Chrystusa Króla w wymiarze osobistym, rodzinnym, parafialnym, diecezjalnym, Kościoła w Polsce i Państwa Polskiego. Polska jest tu “narodem wybranym przez Opatrzność”, aby jako pierwsza przeprowadziła Akt Intronizacji, a za przykładem Polski mają to uczynić inne narody świata. Skoro więc Polska ma tu misję dziejową do spełnienia, nie zaprzepaśćmy tej szansy i bądźmy wierni planom Bożym, wypełniając tę misję!
“Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeżeli się podporządkuje pod Prawo Boże, pod prawo Jego Miłości” (Wizja Rozalii Celakówny – 04.07.1938 r.).
Intronizacja narodowa w Polsce, według objawień, jakie otrzymała Rozalia Celakówna, ma być dokonana przez władze duchowne i świeckie. W obecnej sytuacji społeczno-politycznej w Polsce trudno przypuszczać, by Intronizacja o takim wymiarze była przeprowadzona. Szansą i nadzieją, że się to zmieni, są najbliższe wybory prezydenckie i parlamentarne oraz wyłonienie nowego prezydenta, parlamentu i rządu, które reprezentować będą polską rację stanu, staną w obronie niepodległości i suwerenności Polski oraz wartości chrześcijańskich i cywilizacji chrześcijańskiej. Wspólnoty intronizacyjne mogą i powinny odegrać tu rolę przełomową.
Gdy Polska stanie się Królestwem Boga Króla, w takim Królestwie nie będzie już miejsca dla niesprawiedliwości społecznej, dla okultystów, oszustów, zboczeńców, sekciarzy, wielkich przestępców i zbrodniarzy. Szatan i ludzie, którzy są z nim sprzymierzeni, doskonale o tym wiedzą. Nie dziwmy się więc, że Intronizacja natrafia na tak wielki sprzeciw z ich strony, że tak wielu ludziom zależy na tym, by zniszczyć Polskę jako niezależne państwo, że za wszelką cenę chcą pozbawić ją prawa do samostanowienia i samodecydowania o duchowym kształcie naszego Narodu. Wszystko po to, by udaremnić Boże plany odnośnie do naszej Ojczyzny i nie dopuścić, by “z niej wyszła iskra, która przygotuje świat na ostateczne Moje przyjście” (słowa Pana Jezusa do św. Faustyny).
Obowiązek działania na rzecz odnowy moralnej mają wszyscy Polacy. Wszyscy mamy obowiązek dochować wierności Bogu i Ojczyźnie. Program odnowy moralnej powinien być podjęty również przez Pasterzy Kościoła. Na ostatniej Konferencji Episkopatu Polski został podjęty temat Intronizacji Jezusa Chrystusa. Biskupi na Konferencji Episkopatu stwierdzili, że nie ma przeszkód ewangelicznych Intronizacji Jezusa Chrystusa. Jednak część Biskupów obawia się, że niektóre grupy chcą zbić na tym kapitał polityczny. To katolicy w Polsce domagają się Intronizacji, a nie grupy polityczne. Organizacje polityczne wspierają te wysiłki tylko dlatego, że część biskupów jakby bała się Jezusa Chrystusa Króla Polski. Wielu nie zna przesłania Rozalii Celakówny. [...]Intronizacja to nie nadawanie nowego tytułu Chrystusowi, a powrót do uznania Jego władzy królewskiej nad narodami i związanej z nią czci, należnej Mu od początku świata. Apel o Intronizację dotyczy wszystkich Polaków, zarówno szarych obywateli, jak i przywódców politycznych, inteligencji, duchownych i hierarchii Kościoła katolickiego w Polsce.
Wołamy za Prymasem Tysiąclecia: “Przyrzekamy uczynić wszystko (…), aby Polska była rzeczywistym Królestwem Twoim i Twojego Syna, poddanym całkowicie pod Twoje panowanie, w życiu naszym osobistym, rodzinnym, narodowym i społecznym” (z Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego, 26.08.1956 r.).

http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/krolowanie.htm
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: miras » śr gru 27, 2006 11:10 am

Święta się skończyły i znowu mamy sensację!
Pan Giertych chyba został nawiedzony bo wyszukuje uczennic, które zaciążyły w tym roku szkolnym w ubiegłym i dwa lata temu !
Ten człowiek już nie wie czego ma się czepiać. To chyba jakaś totalna
paranoja ? Co Wy o tym myślicie ?
Mnie się wydaje, że w Konstytucji nie jest napisane "Kto z kim śpi i kto z kim ma dzieci",prawda ? A może się mylę ?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: kokeszko7 » śr gru 27, 2006 6:04 pm

Na temat Girtycha to w ogóle nie ma co gadać! Przecież to chory człowiek ! Powinien sie leczyć! :cry:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » śr gru 27, 2006 7:40 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:05 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Krespin » śr gru 27, 2006 11:23 pm

widzę, że się ktoś tu wqrwił, i słusznie
popieram...
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: kokeszko7 » czw gru 28, 2006 3:02 pm

Przecież Ptaśku napisałem wyraźnie, że na temat Giertycha nie ma co gadać czyli temat uważam za zamknięty więc nie kumam o co Ci jeszcze chodzi ?
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » czw gru 28, 2006 3:36 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:05 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wydarzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron