Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Wokół rządu.

Komentuj wydarzenia z kraju i ze świata !!!

Postautor: Ptasiek » czw mar 22, 2007 6:55 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:09 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Krespin » pt mar 23, 2007 10:38 pm

Bossal, haaaaaaaaaah haaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaa

cóż to za poeta, kryje się pod tą ksywką.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: Ptasiek » ndz mar 25, 2007 8:25 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:09 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bossal » ndz mar 25, 2007 8:41 pm

******
Ostatnio zmieniony ndz mar 25, 2007 8:48 pm przez bossal, łącznie zmieniany 1 raz
bossal
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 21, 2007 6:32 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: goodboy » ndz mar 25, 2007 8:45 pm

Ptaśku nie zgadzam się. Lewica w cytowanym przeze mnie wyżej sądażu ma 11%, jej poparcie systematycznie rośnie od kilku miesięcy. Myślę, że zawdzięczamy to głównie obecnej ekipie rządzącej :!: . To PIS-owi notowania ostatnio spadają, a nie PO. To PIS-owi bardziej zależy na elektoracie socjalnym, który zaczyna dryfować w kierunku lewicy jak widać. To PIS ma w rękach prokuraturę i służby, z których te informacje, czy taśmy jakoś zawsze w odpowiednim momencie wyciekają :!: . A jaki będzie cięg dalszy...? Powołają komisję śledczą i postarają się o kompromitację głównych osób lewicy. Akurat elektorat socjalny, o który tu chodzi jest łatwy do takich manipulacji..
************************************************************
Bossal, a jeśli Ty jestes taki mądry, i odniosleś sukces, to czego szukasz jeszcze w gronie takich frustratów :?: :!:
Pewnie gdybyśmy te wszystkie osoby, które masz na myśli wynosili na piedestał byłbyś usatysfakcjonowany. Niedoczekanie :!: .
Kurde, zanim skończyłem pisać On usunął posta. :!: Najlepiej to o nim świadczy.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: Ptasiek » ndz mar 25, 2007 8:55 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:10 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » pn mar 26, 2007 7:45 pm

Ptasiek napisał:

Mundurek dla Giertycha - długie rękawy zawiązane na plecach.



Jeszcze brakuje izolowanych ścian i drzwi bez klamek. :) :) :)
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » pn mar 26, 2007 8:17 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:11 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bossal » pn mar 26, 2007 9:19 pm

Teraz przebiłeś samego siebie. Stawianie na równi naszego wielkiego papieża i giertycha to nie tylko brak taktu ale i objaw awarii móżgu. Pierwszy miał w sobie pewien wewnętrzny żar, charakterystyczny dla wielkich przywódców bo pozwalający iść pod prąd, pozwalający wyłamywać nowe drogi przy niespotykanej sile intelektu drugi to - cóż, dość na niego spojrzeć, nawet słuchać nie trzeba. Podpieranie się autorytetem jednej z największych postaci współczesnego świata to wyraz własnej małości.

Naprawde nie uważasz że mówią oni z dwóch różnych poziomów ? Pierwszy z legitymacji instytucji będącej fundamentem dobra co wbrew pozorom też narzuca pewną konwencję samo przez się, drugi to miotający się ministerek podrzednego w unii państwa, który nie rozumie, że będąc politykiem a nie księdzem, powinień być wyposarzony w pragmatyzm, który zapewnił by mu skuteczność.

Zresztą i tak mnie nie zrozumiesz, wklej ze dwa cytaty, poprzyj swoim chórkiem i śnij dalej o tym jaka to obecna władza jest cudowna.
bossal
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 21, 2007 6:32 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » pn mar 26, 2007 9:25 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:12 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bossal » pn mar 26, 2007 9:32 pm

Rzeczywiście, nie zastanowiłem się nad sensem twojej wypowiedzi, nie dostrzegłem drugiego dna. Dopiero teraz objawiłami się twoja ironia i głeboki sens słów naszego miniastra. Cóż, mylić się jest rzeczą ludzką. Przepraszam. Wybacz, jeżeli cię obraziłem. Chyba rzeczywiście nie powinieniem poruszać tematów, których do końca nie rozumiem. Badź mym drogowskazem.
bossal
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 21, 2007 6:32 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » pn mar 26, 2007 9:41 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:12 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bossal » pn mar 26, 2007 10:30 pm

Myślę,że nie zakpił. Po prostu po raz kolejny wygłosił swoje poglądy. Z jego poglądami w większości się zgadzam, może nie byłbym tak ortodoksyjny, tak zasadniczy ale po części miał rację. Zapomniał tylko, że unia jako organizm mający w sobie tak wiele nacji, kultur, postaw musi być ze swej natury oparta na kompromisie, na zasadzie "nie narzucaj mi swego bym ja nie narzucił ci mojego". Nie chciał do tej unii - zgoda, ale jeżeli został ministrem kraju stowarzyszonego to powinien pamiętać że nie reprezentował tam już jedno czy dwuprocentowego elektoratu LPRu tylko całą Polskę. Choćbyśmy razem Ptaśku prezentowali podobne mu poglądy to jednak pamiętajmy, że druga połowa Polaków ma poglądy odmienne i jeżeli zakpił to własnie z tej grupy, nie z unii bo badźmy szczerzy - jest na to zbyt kontrowersyjny, by ktoś wziął go poważnie /szczególnie po sprawce tatusia/ i zwyczajnie - za krótki. Polityki /nie poglądów a techniki/ uczmy się od Churchila, nie od Leppera.
bossal
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 21, 2007 6:32 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: goodboy » wt mar 27, 2007 7:47 pm

Zaraz, zaraz Ptaśku. W kwestii wypowiedzi Giertycha i jego osoby oraz wykorzystywania tekstów JP2 zgadzam się z tym co napisał Bossal.
Giertych robi to tylko po to by zyskac rozgłos i osiągnąc swoje "marne" cele polityczne.
Nie podoba mi się natomiast, że Bossal przejawia słowną agresję w stosunku do innych i zaraz usuwa swoje teksty, chcąc okazać swą wyższość nad resztą towarzystwa.
OOO! Czyżbyś bossalu zaprzestał tych praktyk i rozpoczął rzeczową duskusje? Cieszę się i pozdrawiam.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: Ptasiek » wt mar 27, 2007 7:53 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:13 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: goodboy » wt mar 27, 2007 8:06 pm

:lol: :lol: :lol: Ptaśku rozbawił mnie twój post o dawaniu forów rządzącym. Tzn. jeśli robią głupoty lub w pierwszej kolejnosci sobie napychają kieszenie będziesz milczał, bo zostali demokratycznie wybrani i dajesz im "fory". Ciekawy punkt widzenia. :roll:
Moim zdaniem przemilczając te "drazliwe" tematy zdecydowanie bardziej obrzucasz się błotem. To wygodna postawa, nie powiem, ale gdzie tu zasady i etyka :?:
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: Ptasiek » wt mar 27, 2007 8:28 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 10:14 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bossal » śr mar 28, 2007 7:46 pm

Kiedy czytam o Giertychu /ojcu czy synu/ i o tym, że świadomie kogoś ośmieszył to chce mi się śmiać z autora takiej wypowiedzi. Z pewnością wiele osób poprze moje stwierdzenie, że jedynymi osobami ośmieszonymi przez nich na forum europy są oni sami.
bossal
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 21, 2007 6:32 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: goodboy » śr mar 28, 2007 7:48 pm

Ptaśku! Odpowiem pytaniem na pytanie. Gdybyśmy przenieśli się w lata osiemdziesiąte, lub gdyby rządziła lewica również mieliby u Ciebie fory? :P .
Wytykając różne wpadki i dziwactwa władzy jak też nadużycia wręcz jej pomagamy. Często pozwala to uniknąć podobnych w przyszlości. Wolność słowa to PODSTAWOWA ZASADA DEMOKRACJI, a siedzenie cicho- podstawowa zasada totalitaryzmu :!: .
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: bossal » śr mar 28, 2007 7:59 pm

Mam pytanie do Ptaśka. Jaka jest Twoja opinia o vice- ministrze edukacji Orzechowskim i jego poglądach ??? Tylko bez wykrętów - prosto z mostu.
bossal
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 21, 2007 6:32 pm
Lokalizacja: izbica

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wydarzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron