Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Ankieta przedwyborcza

Komentuj wydarzenia z kraju i ze świata !!!

Jaką partie popierasz?

Czas głosowania minął sob paź 27, 2007 6:42 pm

Prawo i Sprawiedliwość (PiS)
4
29%
Platforma Obywatelska (PO)
3
21%
Samoobrona Rzeczpospolitej
1
7%
Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL)
1
7%
Liga Prawicy Rzeczpospolitej (LPR)
0
Brak głosów
Lewica i Demokraci (LiD)
3
21%
Polska Partia Pracy (PPP)
0
Brak głosów
nie idę na wybory lub inne opcje
2
14%
 
Liczba głosów : 14

Ankieta przedwyborcza

Postautor: Kojak » ndz paź 07, 2007 6:42 pm

Chyba nikt na forum nie założył jeszcze ankiety na temat zbliżających się wyborów, więc jako osoba ciekawska postanowiłem taką ankietę założyć, choć nie wiem czy to dobry pomysł :?
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Sensor » ndz paź 07, 2007 7:09 pm

:lol:
He he, gdyby Kurski zobaczył te wyniki, to by zemdlał :lol:
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Kojak » śr paź 10, 2007 6:27 pm

Widzę, że bardzo małe zainsteresowanie moją ankietą, bo nasze forum liczy chyba trochę więcej osób niż 7, które zagłosowały :? :)
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » śr paź 10, 2007 6:30 pm

Jakbyś nie oceniał w tym momencie Twoja ankieta oddaje bardzo realnie wyniki podawane prze ogólnopolskie publikatory :D
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Kojak » śr paź 10, 2007 7:05 pm

Bardzo możliwe, ale ja chciałem się dowiedzieć, jakie są wyniki w naszym regionie, a po 7 oddanych głosach to raczej trudne do ocenienia.
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: miras » czw paź 11, 2007 9:16 pm

Po prostu każdy zastanawia się, czy dobrze zrobi oddając swój głos na partię, której jest się zwolennikiem. A w tej kwestii trzeba się dobrze zastanowić ?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Kojak » ndz paź 14, 2007 7:33 pm

Jak narazie największą popularnością cieszy się PiS. :? :x
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » ndz paź 14, 2007 8:52 pm

A co Ty chcesz? Skoro Donio pieprzy jak Lepper przed poprzednimi wyborami demagogiczne farmazony to nie spodziewaj sie cudów! A co ? Gierek obiecywał drugą Japonię. Tusk jest skromniejszy. Od tygodnia serwuje nam drugą Irlandię.

Ta scena z jego tyrady o cenach. Czysta demagogia. Wytłumacz jakim cudem chleb zdrożał tylko 30% jeśli mąka poszła w górę o 80%?. A poszła w górę bo był nieurodzaj nie u nas tylko w Hiszpanii i Francji i zboże konsumpcyjne wypływa z Polski, i z powodu przepisów unijnych nie możemy tego powstrzymać. Albo benzyna. Przez dwa lata zdrożała o 90% (z 45 baksów na ponad 80 za baryłkę). Na stacjach poszła w górę zaledwie o 15-18%. Czyli rząd podatkami (ich obniżeniem) skompensował podwyżkę. To źle zrobił nie?

Tuskowi nie drgnęła grdyka gdy kłamał jak wredny łotr nie wskazując unijnych przyczyn wzrostu ogólnego żywności. Nie jęknął ani słowem, że przyczyną takiego ruchu w cenach żywności jest wyłączenie wielu miliionów hektarów upraw spod produkcji żywności na produkcję roślin paliwowych.
Albo wredne kłamstwo o Kielcach, że niby tam przyjechał własnoręcznie samochodem i bez świty. W istocie przyleciał helikopterem. I tak dalej, i tak dalej.
:? :?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Kojak » pn paź 15, 2007 7:00 pm

Każdy broni swoich racji, a ja nie napisałem, że jestem zwolennikiem PO czy Samoobrony. Ja zgodnie z tradycją głosuję na partię (PSL), która i tak nie wygra i pewnie nie stworzy jakiejś rządzącej koalicji z inną partią czy partiami, ale dzięki głosom pewnie wejdzie do rządu. Ale gdybym miał wybierać między Kaczyńskim, a Tuskiem to na 100% wybrał bym Donia, bo nie odpowiada mi obecny układ parlamentarny. Może PO też cudów nie dokona, ale nie po to są przedwczesne wybory, żeby nic nie zmieniać.
Czyżby twoja irytacja Ptaśku miała coś wspólnego ze spadkiem notowań PiS w sondażach przedwyborczych opublikowanych przez gazety :?: :)
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: aro » pn paź 15, 2007 8:36 pm

Panowie spokojnie każdy głosuje zgodnie ze swoim sumieniem i niech tak zostanie. A ja ...stawiam na Tolka Banana

polecam do pooglądania http://www.mojawyspa.co.uk/forum/6/8935/Wybory-wybory
a tam między innymi :
Obrazek
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » pn paź 15, 2007 10:02 pm

Kojak pisze:(...)Czyżby twoja irytacja Ptaśku (...)


Niezupełnie. Raczej to wynik pewnej dyskusji jaka miała miejsce u mnie w domu. W tym rzecz, iż pokolenie tak na oko do trzydziestki zupełnie inaczej postrzega świat okrągłych słówek jakimi posługuje się Tusk. Coś co dla mnie już to z racji jakiegoś tam doświadczenia życiowego, już to z racji dojrzałych poglądów jest bzdetem i demagogią zakrawającą na sztuczki hollywoodzkie do młodszych przemawia. Tymczaeem facet z mego pokolenie wali w członka młodszych od siebie aż miło Wynikiem tego będzie decyzja młodzieży nie wynikajaca z WYBORU, tylko z reklamy przyrównywalnej do filmowych tekstów Murphiego. Chesz być rządzony przez filmową quasirzeczywistość? Właśnie to Tobie PSL-owcowi i mi jako rzekłem anarsze (chwilowo popierajacemu PiS) serwuje Donio. To jest tak wredne, że brak słów. Oczywista manipulacja tłumem z wykorzystaniem subtelnych, a czytelnych dla dorosłej młodzieży skojarzeń rodem ze szklanego obszaru. Temat jest bardzo obszerny. Brak czasu nie pozwala mi na jego obszerniejsze rozwinięcie. Wybacz.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm


Wróć do Wydarzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron