Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Fifa 09

Wypowiedz się na temat swojej ulubionej gry komputerowej !!!

Fifa 09

Postautor: ski_bin_ski » wt sie 05, 2008 10:17 am

Słyszał już ktoś jakieś plotki na temat Fify 09? Kiedy ma się ukazać? Mi obiło się o uszy, że ma być sterowanie myszką... :? Nie wiem czy to będzie dobry pomysł... no ale pożyjemy zobaczymy :)
ski_bin_ski
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 16
Rejestracja: pn sie 04, 2008 6:49 pm

Postautor: Observator » pt sie 08, 2008 9:36 am

jak na dzien dzisiejszy nie wiele wiadomo o fife 09 ale tu masz co nieco

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... lotki.html sadze ze wyjdzie pewnie jak wiekszosc FIF :P czyli Paz-List
Observator
 

Postautor: ski_bin_ski » pt sie 08, 2008 1:51 pm

To to ja już dawno temu zdążyłem przeczytać :)
ski_bin_ski
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 16
Rejestracja: pn sie 04, 2008 6:49 pm

Postautor: Observator » ndz sie 10, 2008 1:23 am

no skoro czytałes to i szukales w googlach a jak wiecej nie ma to raczej nie istnieje. Najlepiej zadzwon do programistów Fify
Observator
 

Postautor: bob budowniczy » pn paź 06, 2008 5:40 pm

a ja już gram w fife 09..........ciekawostka w postaci sterowania myszka......
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Observator » sob paź 11, 2008 2:24 pm

ja tam przystaje i tak grac na padzie
Observator
 


Wróć do Gry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron