Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Jakie sporty uprawiacie ?

Miejsce dla sportowych maniaków.

Jakie sporty uprawiacie ?

Postautor: kuchcik » wt gru 16, 2008 9:42 pm

Ja wybrałem Paintball .Grałem kilka razy z wypożyczonym sprzętem , ale teraz biorę się za Paintball na poważnie , połknąłem bakcyla :).Zaczynam kompletować sprzęt i jestem na etapie zakupu maski , no i właśnie , jeśli jest tu jakiś znawca to proszę o radę odnośnie maski . Co myślicie o Maska paintballowa JT Elite NVader Thermal Black (700011BK) ?
Dzięki za odp.
kuchcik
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 16, 2008 9:06 pm

Postautor: Jaro_Jagr » śr sty 14, 2009 9:13 pm

Ja uprawiam Hokoej Mam Nadzieje ze kiedys zawodowo :)
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postautor: jaromir » pt sie 06, 2010 7:41 am

Uprawiam pływanie - kraul kryty, motylek(na etapie nauki), klasyczny(pot. żabka). Polecam wszystkim poprawia samopoczucie rozwija wszystkie partie mięśni.
szukasz pracy?
cv doc - ekasa.com.pl
jaromir
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 05, 2010 5:15 pm

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postautor: Andy » sob lis 30, 2013 7:19 pm

ja jeżdżę na nartach, no i rower to mój codzienny transport
Andy
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 30, 2013 7:16 pm

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postautor: swiecznik » śr kwie 09, 2014 6:57 pm

Rolki, codziennie już od kilku lat. Super sposób na aktywność.
Awatar użytkownika
swiecznik
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 6:49 pm


Wróć do Sport

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość