Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Islam i tematy przekierowane z innych forów.

Obejrzałeś ciekawy film? Czytałeś z wypiekami jakąś książkę? Wpadła Ci w ręce dobra muzyczna płyta? Podziel się swoimi wrażeniami z innymi !!!!

Islam i tematy przekierowane z innych forów.

Postautor: Ptasiek » pt mar 03, 2006 11:39 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:17 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

historia Mahometa

Postautor: Ptasiek » ndz mar 26, 2006 10:01 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:18 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » pt cze 23, 2006 10:00 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:18 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » ndz paź 22, 2006 8:32 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:18 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: VooVoo » pn paź 23, 2006 3:26 pm

Mialem okazję kiedyś na ten temat trochę poczytać i zachęcam do lektury tych którzy widzą te dłuższe posty i z góry niechce im się czytać:)Zdjęcie jak najbardziej powinno zostać.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Krespin » pn paź 23, 2006 5:42 pm

Poczytałem trochę i przyznam się, że dzięki Tobie Ptaśku polizałem wiedzy o tym dziadostwie.
Spodobało mi się stwierdzenie z forum o prawdziwej naturze islamu
Biorąc to wszystko pod uwagę a także i inne nie mniej ważne argumenty i przykłady, które każdy zainteresowany może przy swej dobrej woli znaleźć, należy bezwarunkowo stwierdzić, że Allah nie jest Bogiem, Mahomet nie jest jego prorokiem, a Koran nie jest Słowem Bożym. My wiemy, jaka jest prawda: "Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga" (Jn. 1:1-2).

Tym samym muszę po raz kolejny stwierdzić, że islam jest fałszywą religią nie powstałą na skutek Boskiej interwencji, ale na skutek działania szatana.


powiem tak:
W głowie mi się nie mieści jak można być tak głupim, żeby przyjąć tą religię za swoją wiarę.

Choć to niebezpieczne dla nas, powinno się skierować w ich stronę bombkę atomową - jest ich tyle odmian, że wybralibyśmy coś odpowiedniego.
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: VooVoo » pn paź 23, 2006 5:51 pm

Niestety Krespin oni cały czas działają i powiększa się ich wspólnota. Ludziom często się w głowie przewraca lub od dziecka mają wpajane że ta religia jest tą jedyną.Myslę że oni uważają że nasza religia jest idiotyczna itp, i że "nas" trzebaby wytępić z tego świata.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Krespin » pn paź 23, 2006 6:56 pm

Te pieprzone zboczeńce tworzą dla siebie to co jest im wygodne
zobaczcie koniecznie ten link http://www.eurojihad.org/PNphpBB2-viewtopic-t-406.html a sami stwierdzicie ,
że to niedorozwoje
Powinno się wszystkich wykastrować, bez wyjątku
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: VooVoo » pn paź 23, 2006 7:12 pm

Tragedia.Za takie coś powinno się kastrować odrazu.Gdzie tu moralność i człowieczeństwo...
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Ptasiek » pn paź 23, 2006 9:07 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:19 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » czw lis 09, 2006 12:19 pm

Krespin pisze:Poczytałem trochę i przyznam się, że dzięki Tobie Ptaśku polizałem wiedzy o tym dziadostwie.
Spodobało mi się stwierdzenie z forum o prawdziwej naturze islamu
Biorąc to wszystko pod uwagę a także i inne nie mniej ważne argumenty i przykłady, które każdy zainteresowany może przy swej dobrej woli znaleźć, należy bezwarunkowo stwierdzić, że Allah nie jest Bogiem, Mahomet nie jest jego prorokiem, a Koran nie jest Słowem Bożym. My wiemy, jaka jest prawda: "Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga" (Jn. 1:1-2).

Tym samym muszę po raz kolejny stwierdzić, że islam jest fałszywą religią nie powstałą na skutek Boskiej interwencji, ale na skutek działania szatana.


powiem tak:
W głowie mi się nie mieści jak można być tak głupim, żeby przyjąć tą religię za swoją wiarę.

Choć to niebezpieczne dla nas, powinno się skierować w ich stronę bombkę atomową - jest ich tyle odmian, że wybralibyśmy coś odpowiedniego.


Oczywiście zgadzam sie z wami, że islam to popieprzona religia.
Ale zauważcie, że w niektórych państwach sytuacja kobiet trochę się zmieniła np: Egipt czy Indonezja. Natomiast Turcja jest jedynym krajem muzłumańskim( przynajmniej w teorii) który wprowadził pełne równouprawnienie płci.
Podam wam parę wsółczesnych kobiet pełniących najważniejsze funkcję w rządzie:
-Pakistan: Benazir Bhutto
- Indonezja:Megawati Sukarnoputi
-Turcja: Tansu Ciller
- Bangladesz: Khaleda Zia

Koran podkreśla, że kobieta jest istotą ludzką, stworzoną przez Allaha: Śmiertelni! bójcie się Pana, który was wszystkich z jednego wyprowadził człowieka, dla którego utworzył niewiastę i okrył ich potomstwem ziemię. (4:1); zakazane jest również zabijanie córek w razie braku pieniędzy na posag lub możliwości utrzymania ich (w czasach Mahometa zabójstwa dziewczynek na Półwyspie Arabskim były bardzo częste).
Koran również podkreśla różnice między płciami:

Mężczyzna pod każdym względem przewyższa kobietę: ...niewiasty postępować powinny ze wszelką, przystojnością, a mężowie tak samo z niemi, ale mężowie mają stopień wyżej nad niewiastami. (2:228)

Kobieta musi być posłuszna mężczyźnie lub zmuszona do tego biciem: Żony powinny być posłuszne, zachowywać tajemnice mężów swoich, gdyż pod ich straż niebo je oddało; mężowie doznający ich nieposłuszeństwa, mogą je karać, zostawić w osobnych lożach, a nawet bić je; uległość niewiast powinna dla nich być uchroną od złego z niemi obchodzenia się. (4:38

Według mnie to co jest napisane w Koranie to nie ma sensu.
Jedno zaprzecza drugiemu. Ale to jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » ndz gru 31, 2006 5:33 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:20 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » czw sty 04, 2007 7:27 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:20 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » wt maja 08, 2007 10:31 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:20 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » czw maja 10, 2007 9:00 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:21 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Jaszar » pt maja 11, 2007 8:35 pm

Patrzę na te Wasze "wypociny" i .... oczom nie wierzę ! Nie wiem jak to się stało , że temat ten umknął mi dotychczas .
Oburzamy się wielce gdy nazywa się nas ksenofobami , antysemitami , itp ... Aco to jest to powyżej ?!?!?

Rzadne miejsce na Ziemi nie jest bardziej uświęcone od innych ; rzadna religia nie jest lepsza lub bliższa Bogu niż inne ! Wstyd mi za Was , Lulu Amelu !
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Dyslektyk » śr cze 06, 2007 11:26 am

To powyżej to tylko obrona konieczna rozumu.
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Jaszar » śr cze 06, 2007 7:15 pm

Pijesz do mnie czy do innych , jeśli do mnie to rozwiń temat bo ... coś cie chopie nie chytom !
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Dyslektyk » czw cze 07, 2007 5:44 pm

do nikogo nie pije ale jak patrze co wyznawcy islamu czynią w imię Boga to jestem przerażony
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » ndz cze 10, 2007 10:13 pm

Ostatnio zmieniony pn gru 01, 2008 9:22 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Następna

Wróć do Kultura (m.in Muzyka, Film, Książka)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron