Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Muzyka, jaką lubię...

Obejrzałeś ciekawy film? Czytałeś z wypiekami jakąś książkę? Wpadła Ci w ręce dobra muzyczna płyta? Podziel się swoimi wrażeniami z innymi !!!!

Postautor: Gosiek » sob mar 03, 2007 8:45 pm

Czytalam, czytalam...;] ale by swietnie bylo...;] chyba bym nawet po raz pierwszy MchowekCity odwiedzila;]
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: loopez » sob mar 03, 2007 11:38 pm

A co to w ogole za zespół?? Przybliżcie mi bo niestety nie wiem(w dziale imprezki/imprezy w mchowku).
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Postautor: Miłosz » ndz mar 04, 2007 8:22 am

loopez pisze:A co to w ogole za zespół?? Przybliżcie mi bo niestety nie wiem(w dziale imprezki/imprezy w mchowku).
Możesz sobie poczytać trochę o zespole w dziale Imprezki w Mchówku.
Miłosz
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 7:58 pm

Postautor: Gosiek » ndz mar 04, 2007 10:53 am

Utwory zespolu skalar zaprowadzily maly przelom w niesluchaniu przeze mnie muzyki DP;] mianowicie po uslyszeniu ich chyba najwiekszego hitu "W te noc" ta muzyka powrocila w skromne progi moich playlist;]
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Sensor » wt mar 06, 2007 7:29 pm

Łomatko, to ja jestem jakiś dinozaur, bo w ogóle nie kojarzę takich nazw.Słucham jazzu (ale tego z ludzką twarzą).Ostatnio byłem na koncercie L.Możdżera grajcacego Chopina na jazzowo - rewelka nawet dla laika.Poza tym nurzam się w muzyce Bjornstada (norweski jazzman - napisał muzykę, którą wykorzystano w filmie Samotność w sieci) i innych.Wracam chętnie do Pink Floyd.. Dla ludzi, którym nie chodzi ggradio - polecam www.polskastacja.pl - są kanały tematyczne.
Ponadto ostatnio sięggam do polskiej alternatywy (lubiłm zawsze, ale teraz chyba odżyły dawne sentymenty.Happysad, Akurat, Strachy na Lachy, Kult, to klimaty, które lubię, choć i nowi wykonawcy są ciekawi.
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Gosiek » wt mar 06, 2007 8:03 pm

Stachy na lachy, Happysad, SDM;] fajne:D Niektore utworki mi sie podobaja;]

"Jedzie pociag zle wagony do wiezienia wioza mnie, swiat ma tylko 4 strony, a w tym swiecie nie ma mnie..." :D To ejst fragment mojej ulubionej piosenki zespolu Strachy na lachy;]
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Sensor » wt mar 06, 2007 8:07 pm

Racja-fajna piosena, ale to stary szlagier penirtencjarny, czyli piesn wiezienna. SnL ja tylko wylansowały na nowo. Lubię ich pierwszą płytę, ale Piła tez jest fajna.BYłem na ich koncercie rok temu w Odnowie - fajnie było :D
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Gosiek » wt mar 06, 2007 8:10 pm

Chyba nie mialam okazji reszty sluchac....a tym kawalkiem "zarazil" mnie opiekun choru, kiedy wykorzystywalismy ta piosenke podczas ktoregos z apeli w szkole;] Pozdrawiam:)
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Sensor » wt mar 06, 2007 8:18 pm

W takim razie polecam Ci inne utwory SNL. Jest sporo teledysków na http://teledyski.onet.pl/teledyski.html ... y+na+lachy Pozdrawiam
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: VooVoo » śr mar 07, 2007 9:29 am

Wczoraj wpadła mi w ręce Nelly Furtado, mowię tu o tym najnowszym krążku. No nie powiem nieźle nieźle pani Furtado się pokazała.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Gosiek » śr mar 07, 2007 11:43 am

VooVoo zgadzam sie...;] najnowszy krazek Nelly jest swietny;] a klipy co jeden to lepszy... Rozwinela sie dziewczyna poprostu;]
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Jaszar » ndz kwie 01, 2007 8:14 am

Wierni fani Alizée Jacotey zniecierpliwieni jej długim milczeniem i wciąż odkładaną premierą trzeciego albumu postanowili stworzyć skierowaną do niej wspólną wiadomość video .
" Pour Lili " : http://www.youtube.com/watch?v=pUEEgkh_G_o
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: miras » ndz kwie 01, 2007 8:10 pm

Jaszar !

Soory napisałem nie w tym temacie przenoszę do książek.
Ale odnośnie muzyki to lubię każdy gatunek prócz Metalu !
Ostatnio zmieniony ndz kwie 01, 2007 8:32 pm przez miras, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Jaszar » ndz kwie 01, 2007 8:19 pm

Super :!: :D Ja również ale Alizee jest zawsze na pierwszym miejscu :wink:
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Jaszar » ndz kwie 29, 2007 8:30 pm

Czy oglądał ktoś może zapis koncertu Madonny "NBC Confessions Tour". Ja ze swej strony przychylam się do opinii jakie wyczytałem w necie - niezłe efekty specjalne , super choreografia , fascynacja ciałem i ruchem (jak to zwykle u Madonny) choć w przystępnej formie , nie zabrakło też mistycyzmu (raczej płytkiego) i odniesień do problemów afrykańskich dzieci ale wszystko niestety kosztem samej muzyki i wokalu (nawiązanie do współczesnych klimatów wypada ... blado, już wolę pierwotne wersje).
Osobiści wolę już koncerty Mylene Farmer - artystka równie wielostronna i czasem szokująca ,może mniej znana ale o "niebo" większego lotu niż Louise Veronica Ciccone :wink:

Nie mogę odmówić sobie i dodać coś jeszcze o Mylene Farmer - właśnie miałem okazję obejrzeć zapis koncertu "Avant que lombre" z Bercy 2006r.
Artystka znana z widowiskowych koncertów tym razem przeszła samą siebie . Dość powiedzieć , że samo Intro może powalić na kolana (nawet realizatorzy zadbali o to by pokazać jak publiczności dosłownie ... opada szczęka). Wielki plus za reżyserię , efekty , kostiumy . Całość praktycznie jest muzycznym "ciągiem" nawet przerwy na zmiany kostiumów uświetniają popisy hiszpańskich tancerzy .. . flamenco (ależ oni tańczą :shock: ) . Warte obejrzenia no i oczywiście posłuchania - ach ten głos ... w połączeniu z francuskim ... kto ma uszy .... :D 8) :D
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » pt maja 18, 2007 10:35 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 9:53 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Jaszar » ndz wrz 16, 2007 9:39 pm

Jeśli kogoś interesują nowe single Alizee to polecam tę stronkę :

http://www.alizee.maju.prv.pl/

PS trzeba klikać w pewne obrazki :wink:
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Lisica » sob paź 06, 2007 6:34 pm

Awatar użytkownika
Lisica
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 04, 2007 8:45 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Dyslektyk » pn paź 08, 2007 1:15 pm

Dla mnie absolutna rewelacja to LAO CHE z płytą ,,POWSTANIE WARSZAWSKIE''
http://www.laoche.art.pl/
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » pt paź 12, 2007 6:09 pm

Ostatnio zmieniony śr gru 24, 2008 9:53 pm przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kultura (m.in Muzyka, Film, Książka)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron