Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Nagrody Ig Nobla.

Duża porcja świetnych dowcipów, nadesłanych przez użytkowników.

Nagrody Ig Nobla.

Postautor: Ptasiek » pt mar 30, 2007 9:25 pm

mechanika płynów

Victor Benno Meyer-Rochow z Międzynarodowego Uniwersytetu w Bremie (Niemcy) i Uniwersytetu w Oulu (Finlandia) oraz Jozsef Gal z Uniwersytetu Loránd Eötvös (Węgry) za użycie podstawowych zasad fizyki do oceny ciśnienia wewnątrz organizmu pingwina w czasie wypróżniania się (zarejestrowano czterokrotnie wyższe ciśnienie niż u człowieka w tej samej sytuacji)

biologia

Benjamin Smith z Uniwersytetu W Adelajdzie (Australia) za wąchanie i skatalogowanie zapachu zestresowanych żab

Medycyna

Francis M. Fesmire z University of Tennessee za artykuł "Zakończenie uporczywej czkawki dzięki masażowi odbytu przy pomocy palca".



Temat szeroko obecny w (chociażby) wkipedii. zapraszam do komentarzy jak w temacie w sprawach najgłupszych zdarzeń ubieranych w otoczkę naukowości. Wyłączmy może tutaj politykactwo. Śmiejmy się do rozpęku.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bad boy » sob mar 31, 2007 12:28 pm

Dobre, dobre :!: :!: :!: Najlepsze jest to ostatnie o czkawce. Mój kumpel wczoraj miał czkawkę i szkoda, że tego wcześniej nie wiedziałem, bo bym mu polecił hehehe :mrgreen:
Awatar użytkownika
bad boy
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 23, 2007 8:15 pm

Postautor: loopez » sob mar 31, 2007 1:39 pm

hehe no to musicie być bliskimi kumplami :D
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Postautor: miras » ndz kwie 01, 2007 8:06 pm

loopez pisze:hehe no to musicie być bliskimi kumplami :D


A to dobre spostrzeżenie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » czw kwie 10, 2008 7:57 pm

Sami przeczytajcie. To się dzieje naprawę. http://www.rp.pl/artykul/118807.html
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nagrody Ig Nobla.

Postautor: aryshia » wt sty 06, 2015 6:06 am

Czy wiecie, że 99% Polaków, którzy zmarli przez ostatnie 10 stuleci jadło chleb? To dopiero śmiercionośny artykuł... no i 99,8 % piło własnie rzeczoną wodę przed smiercią (nawet na kilka dni wcześniej)
You can easily check out our high quality a+ test which prepares you well for the real security plus study guide You can also get success in real passguide exam with the quality hartford and selftestengine.
aryshia
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 06, 2015 5:47 am


Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron