Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Nasi weseli politycy

Duża porcja świetnych dowcipów, nadesłanych przez użytkowników.

Postautor: Ptasiek » pt lut 15, 2008 9:03 pm

Ostatnio zmieniony czw gru 25, 2008 10:01 am przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Sensor » sob lut 16, 2008 4:32 pm

Niezłe, choć tendencyjnie zmontowane. Nie przebije jednak bełkotu Kaczora - "nie wmówią nam, że białe jest białe" itd.. Miał nasz złotousty ex-premier więcej takich kwiatków :D :D
A ocena - cóż - pewnie słaba, choć nie taka kosmiczna pała, jaką Kaczyński dostałby z muzyki w 4 klasie podstawówki za odśpiewanie - wróć - odbeczenie Hymnu Narodowego :D :D :D to byłą dopiero porażka w głosowaniu :lol:
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » sob lut 16, 2008 4:41 pm

Ostatnio zmieniony czw gru 25, 2008 10:01 am przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Sensor » sob lut 16, 2008 5:13 pm

Na Srebrne Usta na szczęscie głosują słuchacze nie politycy, ani dziennikarze. Nie chodzi o temlent muzyczny Jarosława, a o nieznajomość tekstu hymnu. Nie ważne. Nie oglądałem wypowiedzi Tuska po wizycie w Moskwie - wiem tylko, że z Rosją należy ułożyć sobie dobre stosunki i nie będzie to jeden pstryk palcami i gotowe. To seria drobnych kroczków, gdzie tak naprawdę to my jesteś my stroną zabiegającą o coś, a nie Rosja.
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » pn lut 25, 2008 5:23 pm

Ostatnio zmieniony czw gru 25, 2008 10:00 am przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » ndz mar 02, 2008 5:36 pm

Ostatnio zmieniony czw gru 25, 2008 10:00 am przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: @lump » ndz mar 02, 2008 6:18 pm

Paździoch jest z kiepskich , aten drugi kto?
@lump
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 01, 2008 2:09 pm

Postautor: Ptasiek » ndz mar 08, 2009 9:49 am

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bob budowniczy » ndz mar 08, 2009 10:23 am

http://www.youtube.com/watch?v=7O72abaonLo

Andrzej Lepper super star.........

Polecam cala serie " Były żołnierz PRL" Jankes u niego studiował


*nie naruszam żadnego punktu regulaminu, nie ma u nas użytkownika o loginie Jankes
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Ptasiek » ndz mar 08, 2009 12:44 pm

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » wt mar 10, 2009 7:50 pm

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » czw mar 12, 2009 7:24 pm

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm


Re: Nasi weseli politycy

Postautor: Ptasiek » śr maja 27, 2009 8:14 pm

Oto dziesieć antyprzykazań pani Joanny Senyszyn.


1. Biskupi, atakując in vitro, wcielają się w role ginekologów-amatorów

2. Miłość Jana Pawła II wydaje się mocno toksyczna. Papieska zaś chęć dostosowania świata do Rzymu spowodowała więcej osobistych nieszczęść niż przyniosła korzyści

3. Za rządów PiS badano rzekomy homoseksualizm Olejniczaka. Niewykluczone, że ówczesny minister sprawiedliwości, Ziobro, szukał po prostu kogoś, kto wypełniłby pustkę po jego odejściu do Parlamentu Europejskiego

4. Krzaklewski to istna kwintesencja Platformy Obywatelskiej. Do Tuska pasuje pod względem niechęci do lewicy, dyktatorskiego zadęcia i ambicji prezydenckich

5. Wypominanie kobiecie wieku przez politycznego impotenta wynika wyłącznie z niemocy" (słowa skierowane do Leszka Millera)

6. Teoretycznie potencjalny mąż stanu, Jarosław Kaczyński, ma tę zaletę, że nie grozi mu ani rozwód, ani romans z dwudziestokilkulatką

7. Niech ta parada zmieni oblicze ziemi. Tej ziemi [Ponad cytatem fota z gej-parady z panią Senyszyn z tubą w dłoni i trasparentami w tle]

8. Alkohol to najszczerszy demokrata. Daje się pić każdemu

9. Cierpienia starego Pieronka są natury miłosnej. Jak młodego Wertera. Różnica polega na tym, że bohater powieści Goethego kocha kobietę, a bp Pieronek siebie

10. Obowiązkowy rosyjski w szkole to szans, a nie zagrożenie. Powinniśmy mu powiedzieć stanowcze Da


Jaka mondra pani Joasia!
Więcej z bardzo ciekawymi zdjęciami rzeczonej krynicy mądrości pod poniższym adresem : http://wiadomosci.onet.pl/125534,8,1,pokaz.html
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nasi weseli politycy

Postautor: Ptasiek » pn cze 08, 2009 9:51 pm

Odprysk p. Myszkiewicza:
http://img357.imageshack.us/img357/3353/nisiolowski.png

Ktoś jeszcze wątpi, że mamy do czynienia z faszystą?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nasi weseli politycy

Postautor: Ptasiek » sob lip 11, 2009 6:41 pm

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nasi weseli politycy

Postautor: Ptasiek » śr lip 22, 2009 10:28 pm

Obrazek
Czego to ludzie nie wymyślą! :D
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Poprzednia

Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron