Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Epoka lodowcowa 1 1/2

Duża porcja świetnych dowcipów, nadesłanych przez użytkowników.

Epoka lodowcowa 1 1/2

Postautor: Jaszar » pt lut 09, 2007 4:17 pm

Dla wszystkich miłośników wiewiórki z Epoki lodowcowej - jej dalsze przygody :lol:
http://www.filmowo.pl/zobacz_smieszne_f ... 210&kat=10
http://www.filmowo.pl/zobacz_smieszne_f ... 077&kat=10
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Bardzo Lubie Epoke

Postautor: Paweł 61 » czw gru 20, 2007 5:08 pm

Bardzo Lubie Epoke Lodwcową
Paweł 61
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz gru 16, 2007 5:01 pm

Oglądajcie Epoke

Postautor: Paweł 61 » ndz gru 23, 2007 4:02 pm

Oglądajcie Epoke Lodowcową 1 i 2
Paweł 61
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz gru 16, 2007 5:01 pm


Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron