Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Złote myśli (ale raczej głupawe).

Duża porcja świetnych dowcipów, nadesłanych przez użytkowników.

Postautor: miras » pn sie 13, 2007 12:00 pm

Ludzie ograniczeni a przy tym fanatycy stanowią plagę ludzkości. Biada państwu, w którym tacy ludzie mają władzę. Są nietolerancyjni i pozbawieni wszelkich skrupułów. Uważają, że cały świat kłamie, a tylko oni mówią prawdę.

Mikołaj Gogol
Ostatnio zmieniony czw sie 16, 2007 12:49 pm przez miras, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Krespin » śr sie 15, 2007 8:59 pm

Należałoby podać iż to Gogol jest twórcą tej myśli... :wink:
Ludzie ograniczeni a przy tym fanatycy stanowią plagę ludzkości. Biada państwu, w którym tacy ludzie mają władzę. Są nietolerancyjni i pozbawieni wszelkich skrupułów. Uważają, że cały świat kłamie, a tylko oni mówią prawdę.
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: Ptasiek » pt sie 17, 2007 6:04 pm

Piotr Pacewicz: ,,Bunt wykształciuchów w Iraku i w Afganistanie! Talibowie i al-Kaida sprzeciwiają się zawłaszczaniu państwa przez PiS. Dołączyli do takich znakomitości jak św. Barbara Blida i doktor Mirosław G. Wybitny brytyjski teolog Abu Hamza wspólnie z abpem Życińskim potępił lustracyjne polowanie na czarownicę!"

Jacek Żakowski: ,,Powinien natychmiast powstac rząd PO-LiD-PSL-LiS-al-Kaida, który odsunie od władzy tych psychopatów z PiS i imperialistycznego koncernu pruskiej sołdateski Axel Springer."

Janina Paradowska: ,,brzdęk, brzdęk, brzdęk, al-Kaida dobra, PiS zły, brzdęk, brzdęk, brzdęk, ajatollach Kwasoini był dobrym prezydentem"

Leszek Miller: ,,Będziemy sprzeciwiac się ziobrzydzaniu prawa i ścigac kanalie, które doprowadziły do śmierci Zarqawiego i zamachowców-samobójców"

Joanna Senyszyn: ,,Wojnę w Afganistanie prowadzimy, bo Pan Papież nam kazał, bo chce zakazac tam aborcji i zmusic talibów do płacenia świętopietrza."

Stefan Niesiołowski: ,,Ja uważam, że Kaczyńscy męczą al-Kaidę, bo samo mali i zakompleksieni a poza tym są gejami a gejowstwo jest przeciwne naturze, wiem to bo jestem entomologiem i raz widziałem jak dwa pająki zapinały w d..." (odchodzi wyc do Księżyca razem z Celińskim)

Roman Giertych: ,,Wojny w Iraku i w Afganistanie to złe, obce nam, żydowsko-masońskie wojny. Powinien powstac rząd tymczasowy z Osamą bin Ladenem na czele."

Andrzej Lepper:,, To co się dzieje w Guantanamo to ***, ***, ***! Służby specjalne powinny chronic terrorystów a nie ich łapac! A Pani Orianna Fallaci powinna założyc Partię Zboczonych Kobiet"

Wiktor Osiatyński: ,,Wolę szariat od PiSu"

Tomasz Lis: ,,Co z tym Afganistanem? Czy Talibowie pokonają szaleńców z PiSu? Czy wejdą w koalicję z LiD? Jak to wpłynie na moją fryzurę?"

Waldemar Kuczyński: ,,Życzę koalicji antyterrorystycznej jak najgorzej!"

Bronisław Geremek: ,,Kiedy chce zapalic fajkę haszyszu z moimi europejskimi przyjaciółmi z londyńskich i paryskich przedmieśc, słyszę że Polska to kraj tajnych więzień CIA"

,,Die Tageszeitung": ,,Kartofle w sojuszu z Żydami? Polaki razem z mydłami? Buchachacha! To był bardzo śmieszny niemiecki żart."

,,El Pais": ,,Polacy walcząc przeciwko al-Kaidzie kierują się antysemityzmem, bo wiadomo, że Żydzi rozwalili WTC. Nie widzicie w tym logiki? Wybaczcie jesteśmy z Katalonii a to totalne zadupie".




Potrzebny tu jakiś komentarz? Już wiem na kogo postawię w najbliższych wyborach krzyżyk... albo raczej na kogo, o jakich poglądach nie postawię!
Wcale mi nie do śmiechu.

zaczerpnięte z bloga: http://foxmulder.blox.pl/html
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Sensor » ndz wrz 02, 2007 1:21 pm

"No, jeszcze chwilka i będzie z górki" - pomyślał Syzyf 10 metrów przed szczytem.
* * *
Jakże się zmartwił doktor Lecter, kiedy dowiedział się, że organy w Oliwie to zabytek, a nie regionalna specjalność kulinarna.
* * *
"To z pewnością zła karma" - pomyślał dręczony bólem brzucha kot - buddysta.
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » czw paź 25, 2007 8:31 pm

Wartość kobiety po trzydziestce określają trzy czynniki:
jej wiek,
wiek jej kota,
cokolwiek.


:twisted: :lol: :twisted:

***

Właściwie po co pakujemy grube miliony w wybory? Wybierzmy raz , a dobrze. Ogłośmy się monarchią, na króla obierzmy Michnika, dwór już jest - będzie taniej.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Sensor » sob paź 27, 2007 8:31 pm

Od miłości do nienawiści jeden krok, ale trzeba go przejść w takt marsza Mendelsohna. :lol:
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » pt lis 09, 2007 10:26 pm

trochę rozwinięte prawo Murphi'ego.

Edward Morgan Forster:
Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim.

Zasada Larsona:
Dokonaj czegoś niemożliwego, a szef zaliczy to do twoich obowiązków.

Reguła Achesona:
Raport ma służyć nie informowaniu czytelnika, lecz ochronie autora.

Prawo Fetta:
Nigdy nie powtarzaj udanego doświadczenia.

Prawo Tertila:
Sprawa raz odłożona dalej odkłada się sama.

Prawo Wilsona:
Ranga osoby jest odwrotnie proporcjonalna do szybkości mowy.

Reguła Jaffersona:
Tytuły przeważają nad osiągnięciami.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Poprzednia

Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron