Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Izbicka Służba Zdrowia

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Postautor: krzysiek » sob lis 01, 2008 8:33 pm

otworzmy na forum temat:"ostatnio chorowalem na:"Dzieki DE-TOX ale ja dolaczylbym do osrodka i gminy WASKIE grono nauczycieli
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: de Tox » ndz lis 02, 2008 8:24 pm

Masz rację, nauczycielki też lubią sobie poplotkować... :lol: :lol: :lol:
Ale trzeba tu zachować pewną hierarchię. Uważam, że o wiele bardziej szkodliwe jest ujawnianie wiadomości zasłyszanych od pacjenta w przychodni, kto chodzi do którego lekarza i po co, kto jest na zwolnieniu i dlaczego. To może bowiem już wyrządzić komuś szkodę.
Dlatego proszę pracowników ośrodka(szczególnie panie) o trochę większą powściągliwość.
de Tox
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 25, 2007 12:45 pm

Postautor: krzysiek » ndz lis 02, 2008 9:08 pm

Jezeli brac pod uwage hierarchie,to ja wstawilbym na pierwsze miejsce UG.To oni moga wykorzystac informacje od interesantow lub"informatorow".Co by sie stalo gdyby ci,ktorzy krytykuja w swoich opiniach burmistrza ujawnili sie.A ich jest...ho ho.W osrodku sa to zwykle ploty,ktore moglyby niektorych tylko troszke zdenerwowac.UG jest gorszy DE-Toxie
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: de Tox » pn lis 03, 2008 8:35 pm

Odpowiem pytaniem na pytanie. A co by się stało gdyby ci, którzy donoszą burmistrzowi ujawnili się? :lol: :lol: :lol:
Forum ma to do siebie, że wypowiadają się przeciwnicy i zwolennicy burmistrza jak zauważyłeś. Natomiast donoszenie ma to do siebie, że osoba, której donos dotyczy, nie ma nawet szansy się w danej kwestii wypowiedzieć.
de Tox
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 25, 2007 12:45 pm

Postautor: krzysiek » wt lis 04, 2008 6:36 pm

Chodzi mi o hierarchie.Tak forum jest super i pisze,ze w gminie jest gorsze dziadostwo a do tego,jak sie okazuje pijanstwo
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: Ptasiek » śr lis 05, 2008 8:54 pm

Ostatnio zmieniony czw gru 25, 2008 9:44 am przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: krzysiek » czw lis 06, 2008 5:43 pm

nie bywam zbyt czesto w Izbicy,nie wiedzialem
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: smak » czw lis 06, 2008 8:47 pm

Zaciekawiła mnie propozycja tematu Krzyśka "ostatnia chorowałem na...'. Ja chorowałem ostatnio na L-4, :wink: poza tym wszyscy zdrowi, a pana z UG kac nigdy nie dopadnie,bo nie zdąży i to jest tak oczywiste jak poniedziałek po niedzieli.
smak
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 11
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 4:01 pm

Postautor: miras » ndz lis 09, 2008 9:48 pm

Żeby chorować to trzeba mieć naprawdę końskie zdrowie. Resztę dopowiedzcie sobie sami !!!
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: de Tox » pn lis 17, 2008 6:29 pm

He,he :lol: ... Słyszałem, że ośrodek zdrowia robi w grudniu imprezkę "wigilijną" w Kolorowej???? Czyżby to zadośćuczynienie dla pracowników za tegoroczne grzeszki :lol: :lol: ....?
Czy przewidziane jest tam spożycie alkoholu? Co na to szanowna komisja od w/w kwestii?
Ciekawe czy zaproszą burmistrza ze świtą? A może członków rady od spraw ośrodka zdrowia? To się będzie działo!!! :lol: :lol: :lol:
Na darmową imprezkę(pewnie z funduszu socjalnego pracowników ośrodka) zapewne wielu chetnych będzie z Bogdanem S. na czele :wink:
de Tox
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 25, 2007 12:45 pm

Postautor: borys » pn lis 17, 2008 6:51 pm

,,Burmistrz ze świtą'' masz na myśli ,,ośmiu uniżonych''
borys
borys
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt paź 28, 2008 11:30 am

Postautor: krzysiek » pn lis 17, 2008 7:27 pm

oj nie ze swita,tylko swinia.nie unizonych,tylko ponizonych
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: bob budowniczy » pn gru 01, 2008 10:27 am

W nowo powstającym budynku obok OZ będzie się mieścił punkt ze tak powiem interwencyjny.....tzn: karetka+kierowca+ratownik medyczny......
24/h
Rozwiązanie to powinno już dawno być zastosowane jeśli chodzi o nasz gminę ale niestety sąsiedzi z Lubrańca zawsze mieli szersze plecy :lol: :lol:
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: de Tox » pn gru 01, 2008 1:38 pm

Zapomniałeś chyba jeszcze wymienić lekarza? Co to za pogotowie bez lekarza? :lol: :lol:
de Tox
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 25, 2007 12:45 pm

Postautor: bob budowniczy » pn gru 01, 2008 2:30 pm

de Tox
Chodzi właśnie o to ze nie będzie lekarza.........Nie będzie to jednostka taka jak w sąsiednim Lubrańcu lecz.................. no właśnie, sam nie wiem co.
To mile ze w nagłych przypadkach nie trzeba będzie czekać na karetkę aż przybędzie z Lubrańca, ze przynajmniej będzie dyżurował ratownik medyczny.
KAŻDA SEKUNDA SIĘ LICZY
ale zawsze pewien niedosyt zostaje........Brak lekarza to zawsze brak lekarza
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: goodboy » pn gru 01, 2008 8:53 pm

Ale taki ratownik ma w ogóle uprawnienia żeby ludzi leczyć? Może np. wypisać receptę, czy skierować do szpitala? Dlaczego, skoro w Lubrańcu i Chodczu są karetki z lekarzami u nas ma być bez lekarza? Znowu jakaś oszczędnościowa wersja pewnie??? :lol:
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: de Tox » pn gru 01, 2008 8:59 pm

Fakt, że to trochę dziwne. Co do pleców-jak napisał BOB B.- to nie do końca tak. Tam po prostu wcześniej o tym pomyślano i wystąpiono do kierownictwa pogotowia z taka propozycja, a wiadomo, kto pierwszy ten lepszy. Tak mi się wydaje.
de Tox
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 25, 2007 12:45 pm

Postautor: bob budowniczy » pn gru 01, 2008 10:49 pm

goodboy....
...od wypisywania recept jak na pewno wiesz jest lekarz a nie ratownik medyczny, chodzi o to aby w nocy była w Izbicy opieka medyczna + możliwość dowiezienia do szpitala pacjenta który potrzebuje natychmiast pomocy.....mam nadzieje ze rozumiesz idee......ja tez nie jestem zachwycony tym pomysłem do końca, mając na uwadze, jak słusznie zauważyłeś ze ościenne gminy maja dużo lepsza sytuacje......................... ale lepszy rydz niźli nic......

de Tox......
Masz racje ze pomyślano wcześniej...........mając szerokie plecy w postaci (obecnie) byłego posła łatwiej jest sobie torować drogę w tłumie.......a byli włodarze Izbicy.....no cóż.....sami przecież wiesz..........NIE POMÓGŁ I NIE ZASZKODZIŁ, JEDNOCZEŚNIE NIEWIELE OD SIEBIE DAJĄC.
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: de Tox » ndz gru 07, 2008 4:23 pm

Obecny też potrzebował dużo czasu aby wpaść na ten pomysł :lol: :lol: :lol:
I to jak pisaliśmy w okrojonej wersji :lol: :lol:
Z takimi wolnomyślicielami daleko zajdziemy, nad halą też już drugą kadencję myśli :lol:
de Tox
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 25, 2007 12:45 pm

Postautor: smak » pt gru 12, 2008 5:02 pm

Dentysta to przyjmuje według godzin przyjęć, czy jak chce ?
smak
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 11
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 4:01 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron