Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Izbicka Służba Zdrowia

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Postautor: Menello » ndz sty 11, 2009 3:38 pm

Pewnie pierwsze 10 numerków zawsze bedzie rezerwowana przez Siostrzyczki dla znajomych :evil:
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: krzysiek » ndz sty 11, 2009 4:14 pm

Jasne,nie moglo sie obejsc,zeby ktos znalazl cos zlego i tu
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: czerwonamorda » ndz sty 11, 2009 4:28 pm

Gornik ma prawo tez powiedziec dosc i po 3 godzinach wyjsc z pracy, kierowca tira, autobusu, samochodu tez powinien pie***lnac kierownica i isc do domu bo ma dosc, bo ma gorszy dzien
o czym wy piszecie lekarzw pracy 8 godzin bez wzgledu na numerki , srelki, pierdelki jestem chory i jak przyjde 41 to co do domu bo pani doktorowa sie napracowala wypisujac recepty, jaka to ciezka praca, rolnik jak zap****ala przez 7 dni w tygodniu po 16/h ma byc prawo zmeczony a pani doktor od ruszania reka i wypisywania recept, bez jaj
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: Menello » ndz sty 11, 2009 8:23 pm

Popieram numerki w 100% może będzie w końcu jakaś namiastka porządku w kolejkach. A te limity 40 osobowe, bez przesady w końcu mamy aż 3 specjalistów :lol: wiec jest gdzie się zapisywać. Jedyny problem to babki przychodzące na plotki pod pretekstem recepty na krem przeciw hemorojdom zajmujące miejsca prawdziwym chorym.
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Observator » pn sty 12, 2009 1:41 pm

a pozniej zapominaja do czego ten krem i zamiast na hemoroidy pakuja na usta
Observator
 

Postautor: Jaro_Jagr » pn sty 12, 2009 6:38 pm

ha a nawet znam taki przypadek pewnej kobiety, pomyliła jakis środek na hemo. z środkiem na opryszczke
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: goodboy » pn sty 12, 2009 8:47 pm

A co z tzw. rehabilitacją i pogotowiem? Tyle było szumu, niektórzy chwalili się już od kilku miesięcy, że sukces duży itd. A tu już 2009r i nic nie działa. Rehabilitacja zamknięta, pogotowie jak ostatnio widziałem "w lesie". Wie ktoś co tu jest grane?
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: Menello » wt sty 13, 2009 10:09 am

Jak nie wiadomo o co be to chodzi o kaske 8)
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: de Tox » wt sty 13, 2009 11:26 am

Wniosek taki, że najpierw powinno się coś skończyć i uruchomić, a potem dopiero ewentualnie się chwalić :lol: :lol: A u nas jak zwykle na odwrót :lol: :lol:
A swoją drogą co do kasy, to ostatnio chodzą słuchy o trudnej sytuacji finansowej Ośrodka Zdrowia???? Czyżby te dwie inwestycje były finansowane z kasy przychodni? Przecież chyba gmina powinna tu się dołożyć, ewentualnie jakieś środki z PEFRONU, czy innych źródeł pozyskać??
No bo logicznie myśląc jeśli dostali kasę na nowego busa dla gminy, to tym bardziej na rehabilitację też powinni dostać? :roll:
de Tox
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 25, 2007 12:45 pm

Postautor: pusia85 » wt sty 13, 2009 2:36 pm

trzeba mieć nadzieje ,może w końcu coś się ruszy :!:
pusia
Awatar użytkownika
pusia85
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 63
Rejestracja: wt lis 25, 2008 7:36 pm

Postautor: bad_boy » wt sty 13, 2009 7:32 pm

pusiu
Nadzieja matka glupuch, a my juz nie tacy glupi. dosyc tego pora zwalic ze stolka Bodka nierobka przeciez to sa jaja jak berety.
czerwona morda masz racje doktorom w [wycięto] sie przewraca, prywatne praktyki otwieraja kase robia straszna a bez kasy fiskalnej do dopiero jest pole do popisu
numerki pomysl pierwsza klasa mam tylko nadzieje ze skonczy ten bajzel jaki byl do tej pory
jedyna osoba z lekarzy ktora wedlug mnie dobrze pracuje do p. gajewska
Awatar użytkownika
bad_boy
kapral
kapral
 
Posty: 33
Rejestracja: śr sty 07, 2009 4:23 pm

Postautor: bob budowniczy » wt sty 13, 2009 8:48 pm

Bardzo dobrze ze wkroczyliśmy wreszcie na ucywilizowana drogę. Moze wreszcie zakończy się bałagan związany z wejściem do lekarza bo do tej pory to był horror.
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Re: Izbicka Służba Zdrowia

Postautor: Margo » śr maja 13, 2009 12:57 pm

Miałam na moje nieszczęście okazję odwiedzić w tym tygodniu nasz kochany ośrodek zdrowia.
I powiem krótko; niektórzy powinni w głowe się popukać i to mocno zanim zaczną takie rzeczy wyprawiać. Kto to widział żeby w czasie otwarcia przychodni malować wwewnątrz tak śmierdzącymi farbami. Może tym co tam malowali "te kilimaty "odpowiadały. Poczuli się jak po puszce dobrego budaprenu( Wyjaśniałoby to fakt dlaczego się tak grzebali). Byłam tam godzine i mi to wystarczyło. Serdecznie współczuje panią pielęgniarką pracy w takich warunkach. Nie wyobrażam sobie pójścia z dzieckiem w tych dniach do ośrodka.
Takie prace wykonuje się gdy przychodnia jest zamkięta (sobota) lub kupuje się farby które nie śmierdzą. Ale na ten genialny pomysł jakos nikt z malujących nie wpadł. Niestety myślenie niektórych boli.
Margo
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 11
Rejestracja: czw lis 13, 2008 9:38 pm

Re: Izbicka Służba Zdrowia

Postautor: nayacz » pt maja 22, 2009 1:36 pm

Nie jest aż tak najgorzej. Ośrodek został wyremontowany, mamy też nie aż takich złych lekarzy więc myśle że jeszcze teraz z pogotowiem pod ręką i Ośrodkiem Rehabilitacji przy MGok, możemy się czuć całkiem bezpiecznie. xD Pozdro!!
nayacz
Awatar użytkownika
nayacz
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 7:37 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Izbicka Służba Zdrowia

Postautor: Papajowa » pt sty 06, 2012 3:24 pm

Witajcie!Po bardzo,bardzo wielu latach zawitałam do Izbicy.Muszę przyznać,że już nie jest to dawne zapyziałe miasteczko,metropolia też nie,ale zdecydowanie korzystniej wygląda niż za moich czasów.Przeczytałam prawie wszystkie tematy na tym forum,skłoniły mnie do tego rozmowy z mieszkańcami po latach,ba nawet spotkałam "banitów" z innych miejscowości,którzy wiją sobie gniazdka i ciepłe posadki w tym uroczym miasteczku.Obserwując wszystko świeżym okiem muszę stwierdzić,że panuje tu nepotyzm,tutumfactwo i kumoterstwo na szeroką skalę.I tu dochodze do sedna-Ośrodkiem zdrowia trzęsie nie tylko jej szefowa i prawa ręka piguła,ale także jej powinowate/rodziciele i bractwo z przyległościami/ To,że ktoś familijne życie preferuje to nic złego,ale jak tę rodzinke ustawia pod względem pracy to już nieładnie,Mało to naszych bez roboty,żeby ze świata obcych sciągać i na siłę ich upychać.Co to już w dużym mieście dla nich roboty nie ma?To nadużywanie stanowiska.Poczekajcie,zobaczycie niebawem nowa piguła dołączy do gwardii przybocznej/tylko edukowanie dokończy,skądinąd właśnie w tym jakże "poszukiwanym"
zawodzie/ :shock:
Papajowa
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 27, 2011 4:06 pm

Re: Izbicka Służba Zdrowia

Postautor: tołdi » ndz sty 08, 2012 10:08 am

Nie wiem Papajowa z jakiej choinki się urwałaś ale mam wrażenie że kilka lat spędziłaś w jakimś euro kołchozie. Teraz rozświetlona WIELKIM światem, nowymi doznaniami postanowiłaś naprawić nasz marny grajdołek który kiedyś tam opuściłaś, uciekając za chlebem do innego grajdołka.
Jak sama napisałaś:
Papajowa pisze:....Po bardzo,bardzo wielu latach zawitałam do Izbicy.Muszę przyznać,że już nie jest to dawne zapyziałe miasteczko,metropolia też nie,ale zdecydowanie korzystniej wygląda niż za moich czasów...


Nie było cie wiec nie wiesz jak było. Ludzie rożne ploty, plotą. Punkt widzenia, zmienia sie w stosunku do posadowienia. Jeśli wiesz o kim mówię to dobrze, jeśli nie to popytaj, dalej.
Nawet ci którzy wielbili naszego obecnego burmistrza, teraz jednoznacznie pukają się w czoło. :twisted: :twisted: :twisted:

Papajowa pisze:Obserwując wszystko świeżym okiem muszę stwierdzić,że panuje tu nepotyzm,tutumfactwo i kumoterstwo na szeroką skalę.


Jak sama zauważyłaś potrzeba na zmiany czasu. Wiec skoro jest lepiej niż było poprzednio, wiec wyjedz ponownie wróć za kilka lat i znowu pogadaj z ludźmi. Sama zobaczysz ile zmieniło się na lepszeejsze ;)


Podsumowując:

Wszędzie jest lepiej niż w naszym "domu". Niezalezienie co domem nazwiemy. To nasza "polska" specjalność. Byłoby ekstra gdybyście oprócz funtów, dolarów i ero przywozili do naszego kraju coś więcej...

Pozdrawiam i życzę więcej dystansu.
Zapraszam na Plemiona.pl

Zapraszam do sojuszy
http://www.plemiona.pl/
Awatar użytkownika
tołdi
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 09, 2009 7:00 pm

Re: Izbicka Służba Zdrowia

Postautor: alex1795 » ndz cze 24, 2012 1:56 am

nayacz pisze:Nie jest aż tak najgorzej. Ośrodek został wyremontowany, mamy też nie aż takich złych lekarzy więc myśle że jeszcze teraz z pogotowiem pod ręką i Ośrodkiem Rehabilitacji przy MGok, możemy się czuć całkiem bezpiecznie. xD Pozdro!!
Ta jeszcze 3/4 pielegniarek mniej i bedzie calkiem dobrze:)Byliscie moze kiedys w Mąkoszynie w osrodku? 2 pielegniarki z tego jedna caly czas w terenie a lekasz przyjmuje dziennie po 120 osob a nie jak u nas (chyba 50 numerkow jest) i koniec powiecie pewnie ze Makoszyn i okolice sa mniejsze?Tak sa mniejsze ale u nas itak jest za duzo pielegniarek i nie maja co robic a jedna Pani z rejestracji o 9:00 ostatnio juz plakala jaka to jest zmeczona i jak ja nogi bola!
alex1795
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 11
Rejestracja: wt cze 19, 2012 2:23 pm
Lokalizacja: Izbica

Poprzednia

Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron