Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Lasek koło Areny

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Lasek koło Areny

Postautor: miras » pt lis 03, 2006 12:09 pm

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć pod kogo podlega ten lasek. Czy należy on do Gminy czy moze do byłego PGR-u.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: VooVoo » pt lis 03, 2006 1:48 pm

Wydaje mi się że raczej lasy państwowe, ale pewien nie jestem.Poprostu kiedyś mi się obiło o uszy.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: miras » ndz sty 14, 2007 11:59 am

Wracając do Lasku koło Areny: gdyby on należał do Gminy to można by w nim zrobić niezłą rekreacje dla młodzieży mianowicie:
"Małpi Gaj".Ale to już musiałby sam nasz Rządzący podjąć taka inicjatywę!
Chyba nie muszę wjaśniać co oznacz "Małpi Gaj"..
Jeżeli ktoś nie wi to proszę pytać.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Gosiek » ndz sty 14, 2007 10:53 pm

miras, sory...ale wiesz z mojej perspektywy, to watpie, zeby ktos z mlodziezy chodzil to tego Malpiego Gaju... z tego, co wiem, to w lasku kolo Areny(tym mniejszym) zazwyczaj mlodziez pali papierosy latem, bo za bardzo nic nie widac;] a do tego wiekszego rzadko kto z naszej izbickiej mlodziezy wchodzi...no, chyba, ze jush musza;] nie wiem, moze jestem niedoinformowana, albo cos, ale na tyle wiem i takie sa moja odczucia...Pozdrawiam;]
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Miłosz » wt sty 16, 2007 9:37 am

Tego lasku wogóle powinno tam nie być :)
Ostatnio zmieniony wt lut 20, 2007 2:38 pm przez Miłosz, łącznie zmieniany 2 razy
Miłosz
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 7:58 pm

Postautor: kokeszko7 » wt sty 16, 2007 3:54 pm

Przeszkadza Ci?? Mnie jakos nie. I rzeczywiście mogliby go jakoś zagospodarować :!: :)
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: VooVoo » wt sty 16, 2007 4:22 pm

No własnie. Co on przeszkadza?? Pół dzieciństwa spędziłem bawiąc się w nim i było super. Miejsce wspomnien niech zostanie.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Ron_Artest » śr sty 17, 2007 12:34 am

Miłosz pisze:Tego lasku wogóle powinno tam nie być!!! Wyciąć go w cholere :D


zle powiedziales Miloszu! nie moze tak byc! pomysl gdybysmy wycinali wszystkie drzewa ktore by sie nam nie podobaly?? co by by wtedy bylo?? bo mi jakos nawet sie o tym nie chce myslec! szanuj zielen... 8) :lol:
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of "............ I LOVE THIS GAME!
Awatar użytkownika
Ron_Artest
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 140
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:33 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Dżoana » śr sty 17, 2007 9:20 am

nie wycinać lasku! :( to takie bezbronne drzewka :P
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Qjawa » sob sty 20, 2007 11:01 pm

VooVoo pisze:No własnie. Co on przeszkadza?? Pół dzieciństwa spędziłem bawiąc się w nim i było super. Miejsce wspomnien niech zostanie.


VooVoo, z tego co wiem to Ty nadal jesteś dzieckiem i masz te ciągotki dziecinne :P :P :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Qjawa
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 65
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 3:37 pm
Lokalizacja: Oczywiście Izbica

Postautor: VooVoo » sob sty 20, 2007 11:16 pm

Dziadzia Kujawa się odezwał :wink:
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Majcher » ndz sty 21, 2007 8:42 pm

TA najlepiej coś wyciąć co nie!!! A co potem zostanie pusty plac, ile historii rozegrało sie w tym miejscu któż to wie? Ale fakt jest faktem ktoś to miejsce powinien posprzątać !!!!
piechotą do Lata!
Majcher
sierżant
sierżant
 
Posty: 89
Rejestracja: ndz wrz 21, 2003 5:09 pm
Lokalizacja: z niedaleka

Re: Lasek koło Areny

Postautor: Vivaldi » ndz lut 08, 2009 4:05 pm

miras pisze:Czy ktoś mógłby mi powiedzieć pod kogo podlega ten lasek. Czy należy on do Gminy czy moze do byłego PGR-u.

Właścicielem jest skarb państwa, a zarządzającym dawny "PGR" dziś w Osięcinach.
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Postautor: bob budowniczy » ndz lut 08, 2009 8:52 pm

miras pisze:Wracając do Lasku koło Areny: gdyby on należał do Gminy to można by w nim zrobić niezłą rekreacje dla młodzieży mianowicie:
"Małpi Gaj".Ale to już musiałby sam nasz Rządzący podjąć taka inicjatywę!
.


Tak troszkę wracając do tematu małpiego gaju, wodzu poszedł po rozum do..............i wybudował małpi gaj niedaleko gminy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Widzicie sami ze nasz człowiek Lenina jak już wymyśli zagadkę to niemożna jej rozszyfrować przez kilka miesięcy :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Vivaldi » pn lut 16, 2009 1:45 pm

Miłosz pisze:Tego lasku wogóle powinno tam nie być :)

Wyciąć to sobie możesz dredy przy d..
To jest teren zakładu i się ciesz, że nie Ciebie nie wy...szył, był płot, ale tacy jak ty go r...lili.
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Re: Lasek koło Areny

Postautor: nayacz » pt maja 22, 2009 1:44 pm

A mi tam ten lasek odpowiada, chodze codziennie z pieskiem na spacerek, chociaż mamy troche zieleni blisko miasta, a przy okazji ten lasek to pamiątka po parku byłych dziedziców Izbicy. Jedyną sprawą która mnie denerwuje jest masowy wywóz śmieci przez niektórych mieszkańców. Ten pierwszy mały i ten drugi lasek nie należy do Lasów Państwowych, tylko jest przynależnością do byłego PGR-u. Pozdrawiam xD!!! :mrgreen:
nayacz
Awatar użytkownika
nayacz
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 7:37 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Lasek koło Areny

Postautor: Vivaldi » sob maja 23, 2009 6:41 pm

nayacz pisze: Ten pierwszy mały i ten drugi lasek nie należy do Lasów Państwowych, tylko jest przynależnością do byłego PGR-u. Pozdrawiam xD!!! :mrgreen:

Nie.
LP nie chciały wziąć nawet tego lasu. Nie dziwie się.
Ten duży jest własnością Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa, a ten mniejszy jest pozostałością po dziedzicach mieszkających w pałacyku i jest we władaniu księży Orionistów.
Ten duży i na Grochowiskach jest do sprzedania !!
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)


Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość