Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



kawiarnia :/

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Postautor: kokeszko7 » sob sty 10, 2009 4:26 pm

krzysiek pisze:Nie mam nic do gimnazjalistow,tylko do wlasciciela pubu,ktory pozwala im spedzac czas o tej porze..


a ja oprócz właściciela pubu mam jeszcze dużo do rodziców, którzy pozwalają aby ich pociechy o tej porze przebywały w takich miejscach...
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: bob budowniczy » sob sty 10, 2009 5:28 pm

Każdy kiedyś był młody, ale własne doświadczenia i troska o innych (zwłaszcza młodych obywateli)prowadza do tego aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się alkoholizmu wśród młodzieży.Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć.......
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: krzysiek » sob sty 10, 2009 7:00 pm

Jasne,ze obwinic nalezy rodzicow,ale jak wlasnie siedze w pubie i widze malolatow to do kogo mozna miec pretensje,do wlasciciela.Przeciez nie pojde do rodzicow a jemu mozna zawsze cos wspomniec
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: Menello » ndz sty 11, 2009 9:32 pm

Ale gdyby nie małolaty to sprzedaż alkoholu w Izbicy by spadła o jakieś 25% też kiedyś byłem w takim wieku i wiem jak to jest. Zresztą wszyscy wiedzą o co be, że w Izbicy może kupić alk bez problemu każdy szczaw.
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Observator » pn sty 12, 2009 1:42 pm

ta młodzież młodsza teraz taka wyrosnieta...
Observator
 

Postautor: krzysiek » pn sty 12, 2009 7:06 pm

oj tak,taka wyrosnieta,ze duzo starsi panowie "ogladaja sie"za panienkami,a one szczuja
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: pusia85 » wt sty 13, 2009 5:22 pm

szczują a ,szczują a potem płaczą........nie ma co zabieraja sobie same dzieciństwo próbując jak najszybciej stac się dorosłymi,a trzymanie papierosa w zębach,piwa w ręku i spódniczka mini to nie jest najlepsza droga do dorosłości....ale jak sie miało 15 lat to chciało się zawsze mieć juz 18 i chyba kazdy przez to przechodzi tylko kazdy inaczej :)
pusia
Awatar użytkownika
pusia85
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 63
Rejestracja: wt lis 25, 2008 7:36 pm

Postautor: Menello » wt sty 13, 2009 5:48 pm

Pusia mówisz z własnego doświadczenia? W sumie to laski w naszej ,,parafii" lubią sie pokazać i powozić jakby były nie wiem kim.
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: bad_boy » wt sty 13, 2009 7:08 pm

a pozniej 15 zaciazona i dziecko wychowuje dziecko
Awatar użytkownika
bad_boy
kapral
kapral
 
Posty: 33
Rejestracja: śr sty 07, 2009 4:23 pm

Postautor: czerwonamorda » wt sty 13, 2009 9:00 pm

wyglada na to ze pisze z wlasnego doswiadczenia zyciowego
a tak wogole to troche kiepsko bym wygladal ze swoimi nozkami w spodniczce
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: pusia85 » śr sty 14, 2009 11:48 am

nie mówie z własnego doświadczenia tylko z tego co widać choćby na arenie.......a większości facetom to się chyba jednak podoba
pusia
Awatar użytkownika
pusia85
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 63
Rejestracja: wt lis 25, 2008 7:36 pm

Postautor: Jaro_Jagr » śr sty 14, 2009 12:19 pm

a co mamy płakac na widok "Miniówki" ? :P
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: pusia85 » śr sty 14, 2009 2:06 pm

na widok miniówki nie ale widok dziecka w miniówce z piwem i papierosem tez jest taki radosny............. :?
pusia
Awatar użytkownika
pusia85
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 63
Rejestracja: wt lis 25, 2008 7:36 pm

Postautor: Observator » śr sty 14, 2009 2:21 pm

Pusia po ile televizory u was ? :)
Observator
 

Postautor: Menello » śr sty 14, 2009 5:09 pm

pusia zdrowy odruch chłopak ma. a te ,,dzieci" nieraz lepiej wyglądają niż niejedna maturzystka (19lat). A potem się okazuje, że ma 15 i prokurator na głowie. Gówniary same są sobie winne.
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: pusia85 » śr sty 14, 2009 7:42 pm

a co chcesz telewizor kupić? :shock:
pusia
Awatar użytkownika
pusia85
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 63
Rejestracja: wt lis 25, 2008 7:36 pm

Postautor: Jaro_Jagr » śr sty 14, 2009 8:58 pm

No ale co zrobic jak te dziewczyny wybierają sie na dyskoteke ubrane ładnie wszystko zasłoniete a do plecaka czy torby wkladaja mini czy krotkie spodeneczki i kusą bluzeczke i przebieraja sie w WC. "Szczują na własne życzenie a pozniej jest płacz ze je ktos skrzywdził, fakt młode dziewczyny sie teraz nie szanują nie mowie ze wszystkie ale to widac gołym okiem dla nich dziewictwo to teraz powod do wstydu a przeciez to ich najewiekszy skarb :)
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: malinowa » czw sty 15, 2009 12:23 am

jak nam ladnie temat zszedl z kawiarnii na dziewictwo..:D:D
malinowa
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: śr sty 07, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: bob budowniczy » czw sty 15, 2009 10:46 am

pusia85 pisze:nie mówie z własnego doświadczenia tylko z tego co widać choćby na arenie.......a większości facetom to się chyba jednak podoba


A co ma się nam podobać, inny facet? Pysiu no przestań.......
W zdrowym ciele, zdrowy duch i pociąg w odpowiednim kierunku, a ładna kobieta a krótkiej spódniczce to przyjemny widok, co wcale nie znaczy ze widząc taka istotę mam się na nią rzucić na środku ulicy i takie tam ble ble ble. Zdrowy facet popatrzy ale nie dotyka...........bez względu na to czy to małolata, czy inna......zresztą nie jedna 40 to taka rakieta ze........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Jaro_Jagr » czw sty 15, 2009 11:05 am

Dokładnie Bobie Dokładnie i Dosadnie.
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość