Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Kino w Izbicy.

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Kino w Izbicy.

Postautor: nayacz » pt maja 22, 2009 1:50 pm

Witam!!! Mam pytanie? Czy bylibyście ciekawi gdyby w Izbicy powstało kino, nie mówię tu o jakimś multiplexie ale np. w Goku jest gotowe miejsce na projektor z tego co wiem, gmina by troche zainwestowała i mogli by np. raz na tydzień w niedziele i święta, puszczać jakieś filmy. Mogli by podpisać kontrakt z jakąś firmą np. z Multikinem by udostępniał materiały wideo za przystępną kwote. A bilety w cenie granica 10-12zł albo jakies bajki dla dzieciaków czy coś.
nayacz
Awatar użytkownika
nayacz
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 7:37 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Kino w Izbicy.

Postautor: nayacz » śr lip 08, 2009 4:26 pm

No czemu nikt nie odpowiada?? Ponawiam tematttt~~~!!! :D
nayacz
Awatar użytkownika
nayacz
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 7:37 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Kino w Izbicy.

Postautor: blazej » śr lip 08, 2009 8:32 pm

Pomysł raczej nierealny. Trzeba zacząć od tego, że w Izbicy od czasów międzywojennych aż do końca lat 80-tych funkcjonowało kino. Ostatecznie się nie utrzymało, a z tego co słyszałem filmy puszczane w nim nie były pierwszej młodości. Ja nie miałem już okazji do niego uczęszczać, ale jeszcze w latach 90-tych widniał napis kino Polonia przy wejściu (prawie naprzeciwko sklepu p. Adamczewskiej), teraz zdaje się już go nie ma... Co do M-GOKu i wyświetlania tam filmów to jeszcze kilkanaście lat temu w wakacje były puszczane filmy. Co się stało, że to zamarło? Nie wiem...ale pewnie chodzi o pieniądze. Zresztą teraz M-GOK jest pochłonięty pracami nad Parkiem Kulturowym w Wietrzychowicach. Cel i zadania szczytne i bardzo potrzebne, tylko, że jakoś ucierpiały na tym pozostałe funkcje jakie powinien pełnić ośrodek kultury. Bo megality (polskie piramidy) jak by nie patrzeć nie są synonimem i jedynym znaczeniem słowa kultura.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Re: Kino w Izbicy.

Postautor: ElFi » śr lut 10, 2010 1:03 am

A ja byłem w naszym byłym kinie na Seksmisji. Nie miałem co prawda wymaganych lat, ale jakoś z kuzynem weszliśmy... Kiedy to było to już nie pomnę.
ElFi
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 13, 2007 8:19 pm

Re: Kino w Izbicy.

Postautor: jaromir » pt sie 06, 2010 7:52 am

Kino w Izbicy nie ma szans powodzenia za małe miasto(aspekt ekonomiczny), a po drugie wszystkie nowości trafiały by z 6 miesięcznym opóźnieniem, i torrenty i tak zrobiłyby swoje.
szukasz pracy?
cv doc - ekasa.com.pl
jaromir
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 05, 2010 5:15 pm

Re: Kino w Izbicy.

Postautor: Question » czw sie 19, 2010 12:42 pm

Nierealne tak samo jak basen :lol:
Question
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 15
Rejestracja: wt kwie 22, 2008 12:31 pm

Re: Kino w Izbicy.

Postautor: dawid363 » czw sty 02, 2014 12:56 pm

witam. Kino w izbicy to fajny pomysł bo ludzie mieli by gdzie sie udac a nie gnic w domu lub chlac w vegas.
Tylko nikomu niechce sie ruszyć tyłka i cos zoranizowac lepiej ponarzekac przed monitorem.
To samo jest z siłownia by pocwiczyc trza jechac do chocenia i dorabiac inna gmine a nie swoja.
Ale oczywisce kogo to interesuje karzdy robi po swojemu brak organizacji nie kasy bo unia daje jak sie dobrze
kombinuje. Pozdrawiam izbicy i wszyskich co podobnie myślą
dawid363
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 3
Rejestracja: pt gru 27, 2013 12:01 pm

Re: Kino w Izbicy.

Postautor: swiecznik » śr kwie 09, 2014 7:14 pm

Przykre, że tak mało chęci inwestycji w Izbicy. Jak każdy będzie tylko się migał i obojętnie patrzył to nigdy nie ruszymy z miejsca. A potrzeby są.
Awatar użytkownika
swiecznik
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 6:49 pm


Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron