Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Twarze Izbickich Dzialaczy PZPR

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Postautor: Ptasiek » pn mar 02, 2009 8:00 am

No paczpan. Już znikły te tysiące! :wink: Najlepsze były te stalinowskie komentarze o "setkach trupów i szalejących epidemiach": popularne przecież. A prawda była taka, że z powodu zagrożenia epidemią tyfusu własnie zlikwidowano obóz zostawiając w nim nieledwie coś koło setki faktycznych bandziorów szchteropodobnych. Na samą chorobę zmarło wtedy z powodu bardzo dobrej opieki medycznej niewielu ludzi. Szesnastu bodajże. Dla porównania tylko w mojej rodzinie wujeczny dziadek w tym samym czasie wyniósł na cmentarz dziewięcioro dzieci i troje innych członków rodziny.

Nie razi mnie Twoja "opcja" że sie tak wyrażę. Razi mnie jednak mieszanie skutków i przyczyn. Ktoś mi tu próbował dopiec, że są sprawy, które mnie przerastają, bym ich nie tykał... jakoś tak. Mało jest spraw takich. A z pewnością nie należy do nich obszar geopolityki. Na prawdę mogą mnie jedynie śmieszyć polemiki jakie pojawiły się kilka postów wcześniejo jakości i nijakości życia w Chinach. To tak na marginesie tych zawoalowanych chińsich sugestii, że trzysta miliardów to warta jest w Polsce działka o mniej więcej powierzchni 50 tysięcy kilkometrów kwadratowych i że oni chętnie by ją kupili w zamian za obligacje jakie żeśmy przez ostatnie dwadziescia lat przeżarli KOSZTEM niewolniczej pracy Chińczyków po dwadzieścia centów na dniówkę. Jeśli śledzicie co naprawdę dzieje się w świecie to chyba obydwu Was tj Ciebie i Boba pogodziłem. :evil: :evil: :evil:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » pn mar 02, 2009 8:06 am

Nie dopisałem Więc piszę oddzielnie " kresy" wspomniane przez przedpiścę mają jedną poważną wadę: są kantarowo antypolskie. Warto uważać zwłaszcza cytując wynalazki tam publikowane. Autorom marzy się jakiś Kresoland z wyrżniętymi Litwinami i Ukraińcami czy to w odwecie czy to dla fantazji i równowagi ale również wolny od wpływów Polski.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Alien » pn mar 02, 2009 8:21 am

Proszę zatem o bibliografie, która zmieni mój pogląd, bo jak na razie Bereza nadal jest przeze mnie uważana za polityczne i bezpardonowe więzienie niby-fajniejszej RP. Co do Chin - mentalność tamtych ludzi jest taka, że pracowali i nie marudzili. Stąd rozwój ich kraju. Polacy też za PRL-u tyrali za niewielkie pieniądze, ale do czegoś sensownego w sferze publicznej nie doszli(śmy) właśnie z powodu mentalności.
Wredne ze mnie ścierwo i tępiciel androidów.
Awatar użytkownika
Alien
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 10
Rejestracja: śr lut 25, 2009 3:59 pm
Lokalizacja: Nostromo

Postautor: Ptasiek » pn mar 02, 2009 8:28 am

Alien pisze:bo jak na razie Bereza nadal jest przeze mnie uważana za polityczne i bezpardonowe więzienie
...Dla najgorszego gatunku zbrodniarzy: bez wyjątku szpiegów ZSRR. Postaram się nie zapomnieć i podeślę alibo i opublikuję więcej. (Bełzy się przy korekcie naczytałem i widać już zmiany w stylu :lol: .)
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: yankes » pn mar 02, 2009 8:42 am

Wasze manipulacje obywatele wolnego świata doprowadzają mnie do spazmów smiechu. Nieudolne gry i gierki a co najlepsze porównywanie rydzykolandu z dla mnie wspaniałymi czasami porzadku i rozwoju to tylko i wyłącznie wasza głupota.Teraz zamieszanie związane z personaliami to tylko i wyłącznie wasz prawdziwy obraz zasraj-prawicy, niespójnej jak obecny budżet. Ptasku, Bobie i cala reszto niedolnych zawodników, do szkoły, do szkoły.
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: goodboy » pn mar 02, 2009 1:23 pm

Jak widać ciągnie wilka do lasu.... :lol: Proponuję wycieczkę na Białoruś, tam będziesz się czuł jak w raju.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Twarze Izbickich DziałaczyPZPR

Postautor: Banita » wt mar 03, 2009 7:38 pm

Taa Bialoruś to piękny kraj byłem i miałem okazje widziec ten ,,dobrobyt''Ludzie biedni chowani pod strachem taka jest spuścizna po komunie :!:
Banita
sierżant
sierżant
 
Posty: 93
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 3:30 pm

Postautor: czerwonamorda » sob mar 07, 2009 1:52 pm

moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: czerwonamorda » sob mar 07, 2009 1:57 pm

Zapomniałem o najważniejszym
Oczywiście ogłaszam konkurs na najlepiej sprofanowane zdjęcie.Wrzucać na wrzutę i proszę podawać linki po wrzuceniu.Komuchy mogliście się śmiać z nas tyle lat, teraz my pośmiejemy się z was.

Ostrzeżenie (naruszenie pkt. 8 regulaminu forum). Liczba ostrzeżeń: 1
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Poprzednia

Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron