Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Nowa odslona witryny "Izbica Kujawska OnLine"

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Czy jestescie zainteresowani nowa szata graficzna Izbickiej strony?

Czas głosowania minął śr mar 25, 2009 3:09 pm

Oczywiscie ze tak, strona nie jest odswiezana od kilku lat i juz sie mi nie podoba
8
62%
Oczywiscie ze nie, strona jest jaka jest po co ja zmieniac
5
38%
Sam nie wiem, nie mam zdania
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 13

Nowa odslona witryny "Izbica Kujawska OnLine"

Postautor: bob budowniczy » sob sty 24, 2009 3:09 pm

Piszcie czy warto jest zmieniać szatę graficzna tej strony, może dołożyć coś nowego, może uda nam się zmobilizować Błażeja do odświeżenia tej strony i .............

Ankieta 60 dni............
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: blazej » sob sty 24, 2009 6:35 pm

Na chwilę obecną nie jestem dobrym grafikiem, więc szata graficzna strony jest taka, a nie inna. Nie uważam jednak, że jest ona nieczytelna,a chyba przejrzystość serwisu powinna być najważniejsza. Na stronie zawsze stawiałem na treść, zwłaszcza o profilu historyczno-kulturalno-turystycznym. Priorytetem w najbliższym czasie jest stworzenie angielskiej oraz niemieckiej wersji językowej, ale sam temu zadaniu nie podołam...Planuję również rozbudowę niektórych działów, zwłaszcza organizacji i turystyki, szczegółów jednak nie chce ujawniać. Wracając do szaty graficznej staram się unikać elementów flash, gdyż szybko prowadzi to do przerostu formy nad treścią. Przykład z naszego podwórka to strona www.pkwietrzychowice.eu , ładna wizualnie, ale mało treści i sporo działów "w budowie" już od dłuższego czasu...


Tyle ode mnie...
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: f-16 » sob sty 24, 2009 6:41 pm

moze nie tyle sie nie podoba co wskazane byloby odswiezenie kolorystyki i tego typu zeczy
tresc naprawde super tylko przydal by sie face lifting
Awatar użytkownika
f-16
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 8:34 am

Postautor: bob budowniczy » sob sty 24, 2009 6:45 pm

Błażeju
nie chce przebudowy strony, ale właśnie jak napisał
f-16
face lifting


co do strony, poziom rewelacyjny.......
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: bob budowniczy » śr sty 28, 2009 11:10 pm

f-16 pisze:moze nie tyle sie nie podoba co wskazane byloby odswiezenie kolorystyki i tego typu zeczy
tresc naprawde super tylko przydal by sie face lifting



Dlatego "pije" do kolorystyki efka----------fajnie byłoby poczuć "oddech świeżości" To dla mnie takie niezbędne minimum..............Lata zobowiązują<wiek strony>
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Menello » czw sty 29, 2009 12:30 pm

Można by chociaż zmienić dominujący kolor zielony na np. niebeski i już powiew świezości
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: f-16 » pt sty 30, 2009 3:11 pm

moze blazej kiedys znajdzie troszke wolnego czasu i cos zostanie pozmieniane
Awatar użytkownika
f-16
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 8:34 am

Postautor: czerwonamorda » sob lut 07, 2009 8:13 am

Zgadzam sie z kolegam Blazejem w sprawie tresci merytorycznych zawartych na stronie, ale popieram rowniez koegow w sprawie zmiany kolorystyki i takich tam bajerow

a moze dodatkowo poromowac strone wietrzychowic, areny, bo juz kujawianke widzialem, taka wspolna inicjatywa dla wspolnej reklamy
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: SidE » pn lut 09, 2009 8:46 pm

Tak chętnie udzielacie porad a może by tak ktoś zgłosil sie do pomocy?
Przecież Błażej na stronę poświęca swój prywatny czas.
Mi stronka w obecnym kształcie odpowiada w 100% - przynajmniej jest dla mnie łatwo rozpoznawalna i popieram Błażeja że treść jest najważniejsza. A reszta to i tak tylko wodotryski.
SidE
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 25
Rejestracja: pt paź 06, 2006 10:00 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Nowa odslona witryny "Izbica Kujawska OnLine"

Postautor: nayacz » pt maja 22, 2009 1:47 pm

Mi sie bardzo podoba stronka P.Nowickiego, chociaż mamy możliwość wymieniać się poglądami w sprawie miasta na forum, oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o mieście i życiu w nim Xd :D
nayacz
Awatar użytkownika
nayacz
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 26, 2006 7:37 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska


Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron