Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Za co kochamy Izbice albo i nie.....

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Czy Izbica to miasto w ktorym chcialbym/bys mieszkac cale zycie?

Tak, majac prace, dobre zarobki chetnie spedze tu swoje zycie
10
50%
Nie, to miasto nie ma perspektyw nie interesuje mnie mieszkanie w takiej miejscowosci
1
5%
Sam nie wiem niby ludzie sa w porzadku jednak brak odpowiednich wladz i perspektyw nie zapowiada nic dobrego
4
20%
Bzdura ta dziura to miejsce gdzie "diabel mowi dobranoc"
2
10%
Nie mam gdzie mieszkac , mieszkam w Izbicy
3
15%
 
Liczba głosów : 20

Postautor: Vivaldi » wt sty 20, 2009 3:53 pm

Wychowywałem się w Izbicy, teraz mieszkam w świecie. Lubię wracać do Izbicy.
Zalety:
-ładne okolice, spokój, brak pośpiechu, wszędzie blisko, bogata historia,
Wady:
-za dobrze się mieszkańcy znają, brak perspektyw, pracy-jakiegoś większego przedsiębiorstwa, brak miejsca na rozrywkę, brak kultury w szerokim słowa znaczeniu
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Postautor: old_man » wt sty 20, 2009 4:25 pm

tak jak pisali poprzeddnicy nie jest to jakies wyjatkowe wspaniale i niesamowite miasto ale nie ma na co narzekac
wiele brakuje np. bardziej przyjaznych wladz, firm produkcyjnych z prawdziwego zdarzenia, lepszych drog, stadionu, hali sportowej, smierdzacego jeziora. itp
Awatar użytkownika
old_man
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 28
Rejestracja: sob sty 17, 2009 12:46 pm

Postautor: Vivaldi » śr sty 21, 2009 8:33 am

"Cudze chwalicie, swego nie znacie"
Jak to zawsze jest, że nasze krytykujemy bo znamy od podszewki, a wszędzie wokół wydaje się słodko. Jednak warto się wybrać do podobnej wielkości mieściny i chyba gorzej usłyszycie o ich miejscowości. Nie jest źle u nas, ale zawsze może być lepiej. :)
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Postautor: bob budowniczy » śr sty 21, 2009 8:45 am

old_man pisze:
wiele brakuje np. ................. smierdzacego jeziora. itp


Buuuuuha ha ha akurat kolego tego mamy pod dostatkiem......brudnych jezior nam NIE BRAKUJE........... :) :lol: :D
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: malina » śr sty 21, 2009 9:44 am

Witam na forum
A ja bardzo lubie Izbice za caloksztalt he he
Awatar użytkownika
malina
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 21
Rejestracja: wt sty 20, 2009 9:27 am

Postautor: goodboy » czw sty 22, 2009 8:52 pm

Ja mogę powiedzieć tyle: okolice bardzo ładne, aczkolwiek w znacznym stopniu zdewastowane i zanieczyszczone, szczególnie jeziora. Ale kilka fajnych widoczków się znajdzie i tras wycieczkowych.
Infrastruktura sportowa zerowa, kulturalna zerowa, gastronomia dno, usługi poza nielicznymi wyjątkami dno. Trzeba to powiedzieć- wiocha jakich mało. Prawa miejskie trochę na wyrost. Po pracy nie ma tu co robić. Tylko w chacie siedzieć i na kompie klikać
:lol: :lol: :lol:
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am


Postautor: czerwonamorda » sob sty 24, 2009 9:23 pm

ja lubie izbice za wyjatkowo wyrozumialych mieszkancow, cudownych ludzi ktorzy dbaja o srodowisko, kochaja innych ludzi zawsze sluza im piescia. To dumni mieszkancy zyjacy w pieknych domach. uzekla mnie izbica wspanialym podejsciem starszych mieszkancow w stosunku do mlodziezy, zawsze sluzacy zlym zlowem, natomiast mlodzi ludzie bardzo chetnie pomagaja starszym przejsc przez ulice, chetnie starszej pani poniosom torebke za zakupami, najlepiej z duza reta, zeby sie dziadek nie przemeczyl,
uwielbiam izbice za wladze, jedyne w swoim rodzaju, niesamowite wprost na skale swiatowa, rozpietosc inicjatyw realizacja to jest poziom niemalze kosmiczny
ilosc knajp, miejsc w ktorych mozna bezpiecznie z rodzina i w milym towarzystwie spedzic czas to temat na niejeden nagrobek
gdyby nie to ze przez pomylke zaorali nam orlika na sportowej byloby to miasto idealne z niebywale funkcjonalna hala sportowa na czele
ech tu sie chce zyc, nie wiem czego szukac w anglii majac tyle pracy w naszej gminie, zarobki na poziomie wschodnich gmin w Zimbabwe to jest to co przyciaga tu nowych mieszkancow,


tu chce sie zyc!!!!!!!!!!!
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: pe-my » sob lut 07, 2009 2:01 pm

czerwonomordy a ja kocham izbice za 1 i za twoja osobe, wierszyki a teraz ta wspaniala opowiesc
pe-my
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 05, 2009 12:57 pm

Postautor: bob budowniczy » ndz lut 08, 2009 9:39 am

Nie zauważyłem kolejnej bajki czerwonomordego, nasz mistrz kiczu........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Cedm » pt lut 13, 2009 5:57 pm

Dawno nie byłem w mojej miescowości ale wytłumaczcie mie gdzie jest ten poligon?
Cedm
Cedm
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 7:41 am
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: yankes » sob lut 14, 2009 8:18 am

Nie wiem czym sie jaracie jesli chodzi o 1, postperelowski sklep nie wiem czym sie chwalic!!!!!!!!!!, poligon to smierdzaca nora miedzy bylym sklepem zelaznym a koscilem ewangelickim, nastepna sprawa to kosciol ruina za ktora wstyd, synagoga to tragedia, przy glownej drodze a syf i kila, nie ma za co kochac tej miejscowosci, jestem tu tylko weekendowo a to i tak za duzo
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: pusia85 » sob lut 14, 2009 11:57 am

Bo jedynka to jedyny sklep w swoim rodzaju gdzie panuje zawsze dobry klimat i obsługa zawsze podchodzi z uśmiechem ! Tak Trzymać! Ja w izbicy jestem kilka razy w roku ale wychowałam się nie opodal i zawsze ciagnie sie do rodzinnego miejsca jakiekolwiek by ono nie było.....
pusia
Awatar użytkownika
pusia85
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 63
Rejestracja: wt lis 25, 2008 7:36 pm

Poprzednia

Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość