Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Policja w Izbicy

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej


Postautor: Menello » pn sty 05, 2009 1:34 pm

Ciekawe jakby się spisywali gdyby nasz ,,ekipa" grała w wyszej lidze i więcej wiary by na mecze przychodziło. Pewnie byłaby pomoc potrzebna z okolic lub Włocławka.
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Observator » pn sty 05, 2009 5:43 pm

Posciągali by wiecej prewencji z pod sklepów :D:D:D
Observator
 

Postautor: krzysiek » pn sty 05, 2009 6:34 pm

chyba pod sklepy
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: Vivaldi » pn sty 05, 2009 7:37 pm

Nasi policjanci to pi..y jednym słowem.
Jak można mieć respekt do policjanta, który na nic nie zwraca uwagi ??
Parkowanie jak się chce, gdzie się chce. Pasy, nie pasy, zakaz zatrzymywania się min. na Kolskiej pod górkę, podwójna ciągła, picie pod sklepem. A potem jesteś człowieku zmuszony kombinować bo ktoś zastawi.
Jeżdżenie przez szczeniaki quadami i samochodami. Kółeczka i bączki koło przystanku autobusowego na ich oczach.
Albo pan "zaopatrzeniowiec wielki" włączy awaryjne, stanie na środku jak panisko bo musi zanieść dwie bułeczki i kiełbaskę do sklepu. :evil:
Nie chcą mieć wrogów jak to mówią, ale po co są policjantami-czytaj stróżami prawa i bezpieczeństwa ??
I jeszcze perfidne spoglądanie na policjanta co mi zrobisz, a wzrok policjanta- mam w d.. co robisz.
Panowie policjanci wstyd, ale to WSTYD przez duże litery !!


Pozdro dla prawdziwego policjanta, do którego wszyscy mieli respekt "Pan Maślana". Wiedzą wszyscy o kogo chodzi. :D
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Postautor: krzysiek » pn sty 05, 2009 8:10 pm

niech madrzy rodzice nie kupuja quadow,a jak juz kupia to niech sami tez pilnuja dzieci a nie sie szczyca ich brawura na ulicy
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: goodboy » pn sty 05, 2009 9:12 pm

Problem policji w Izbicy jest taki, że wszyscy to miejscowe chłopoki i jak kogoś nawet za coś tam udupią to okazuje się, że rodzina, albo kolega ze szkoły. I co tu dalej zrobić? Lepiej przymknąć oko, albo ociemniałego udawać :lol: :lol: :lol:
Wyjście jest jedno- posłać naszych do np Lubienia, a tamtych tutaj i już kumoterstwo by się skończyło :lol: :lol:
Dlaczego nikt na to jeszcze nie wpadł??? :lol: :lol:
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: bob budowniczy » wt sty 06, 2009 12:39 pm

Macie wszyscy racje.....jak ***.....tylko jeżeli byłaby taka sytuacja ze faktycznie by się ktoś pojawił z poza izbicy to dopiero byłoby narzekanie, ze przesadzają....nie narzekajcie bo źle nie jest......jak się jeden trochę ostatni zabrał do wypisywania kwitów do zaraz było narzekanie ze cięty ja *** i przesadza......więcej pokory.....
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: cleo » wt sty 06, 2009 12:44 pm

To co się dzieje w temacie o policji w bardzo krótkim czasie wywoła gwałtowną reakcję. Można sie spodziewać spektakularnego najazdu lotniaków wszelkiej maści w najbliższym czasie. Tak już raz było bodaj ze dwa lata temu, gdy poprzednie rozdanie forumowiczów podnosiło podobne zarzuty i wyciągało podobne bzdety. Ceną były bardzo licznie i kwotowo wysokie mandaty sypiące się na mieszkańców pod byle pretekstem.
Celem policji w gminie jest zachowanie porządku i bezpieczeństwa osiągają te cele przeróżnymi środkami i sposobami. Nie można określać jedynymi właściwymi działań o charakterze penalizującym w zakresach jakie są podnoszone na forum. Sugestie pojawiające się mają charakter przerysowania idacego w kierunku niepotrzebnego przyzwolenia co do rozwoju państwa policyjnego.
Mieszkańcy Izbicy niech wiedzą kto ściaga im na głowę tę pokutę, niezawinioną pokutę.
cleo
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 29, 2008 1:11 pm

Postautor: czerwonamorda » wt sty 06, 2009 2:41 pm

vivaldi z ciebie to jest piz.da. a co do smietany jelopie to widac ze nie pamietasz jego czasow.
kto pamieta jeden jedyny chyba w polsce radiowoz w osobliwym kolorze.....kolorze minionych czasow......
a wracajac do tematu to u nas naprade nie jest zle, nie wybijamy sie ponad pewna przecietnosc,
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm


Postautor: Observator » wt sty 06, 2009 3:49 pm

ja jestem ciekawy jak by wlasnie do na Topolka przyszla a izbica do topolki

założę sie ze kazdy by płakał za naszymi !
Observator
 

Postautor: mendel » wt sty 06, 2009 4:40 pm

zgadzam się....każdy pierniczy głupoty że słabo działają a jak jest potem zaostrzenie to każdy narzeka...Każdy jest mocny na forum...niech taka osoba której nie pasuje izbicka policja pójdzie na komisariat bedzie tak odważny i postawi kawę na ławę....takie moje zdanie :?
----Mowa jest srebrem,milczenie złotem----
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: bob budowniczy » wt sty 06, 2009 6:30 pm

popieram mendel....każdy jak go nie widać to cwany.... a jak oficjalnie to się zaczernieni i po zawodniku..
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: mendel » wt sty 06, 2009 6:36 pm

bo taka prawda...jak mam coś do kogoś to wale szczerze aż do bólu(nieraz na tym przegrywam) ale to szczegół....
----Mowa jest srebrem,milczenie złotem----
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: krzysiek » wt sty 06, 2009 7:10 pm

No to moze mendel ujaw swoja tozsamosc.Tak,to prawda,gdyby u nas zjawili sie obcy policjanci i posypaly sie mandaty narzekalibysmy bardziej,ale jesli trzeba to mozna troche ponarzekac.Chodzi mi np o te quady i malolatow szlejacych.Rozumie,"znamy sie,jestesmy jak jedna rodzina"ale rodzicom chociaz zwrocic uwage rodzicom.Nasza policja nie zwraca uwagi na tych,ktorzy jezdza bez pasow i mi to odpowiada.NO TO CZEKAJMY NA LOTNA.
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: de Tox » wt sty 06, 2009 9:18 pm

Chodzi o to żeby nie poszczali jeżdżących po pijaku kumpli i zrobili porządek z rozbijajacymi sie po Izbicy małolatami. To chyba nie za duże wymagania nie...
de Tox
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 25, 2007 12:45 pm

Postautor: Observator » wt sty 06, 2009 9:45 pm

małolaty ale prawko maja są odpowiedzialni za swoje czyny
Observator
 

Postautor: bob budowniczy » śr sty 07, 2009 9:52 am

W tym problem ze nie wszystkie małolaty maja prawko, mi tez się wiele nie podoba ale spójrzcie sami na siebie czy wszyscy jesteście idealni?
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Observator » śr sty 07, 2009 11:19 am

to brak ojcowskiej reki ze małolaty ujeżdżają fury.Wiecie o kogo chodzi
Observator
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron