Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Policja w Izbicy

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Postautor: czerwonamorda » sob lut 07, 2009 8:22 am

Tobie Bob ta vectra by na palec najechala i pewnie bys jej nie zauwazyl, ech czlowieku idz do okulisty bo to co na nosie nosisz to o kilka dioptrii za malo.........

a tak poza tym to jakies straty w ludziach, prawach jazdy czy mieniu.......meldowac
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: bob budowniczy » ndz lut 08, 2009 9:45 am

Ha ha ha od kiedy ty taki mądry jesteś? Za mamusia :?: :?: :!: :twisted: :twisted
Nie moja wiana ze nie widziałem policjantów z włocławka, a poza tym skąd miałem wiedzieć ze maja vectrze, morda...... zastanów się trochę co piszesz bo mnie obrażasz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :?: :?: :!: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Ptasiek » ndz lut 08, 2009 9:59 am

Ten nalot to chyba był przy okazji. Tak mówia. Że niby jakiś bandzior uciekł i go szukali. Wie ktoś coś więcej? Że ponoć giwerą straszył jakąś kobitkę w sklepie gdzieś koło Izbicy...
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bob budowniczy » ndz lut 08, 2009 10:31 am

Ptasku
Naloty nigdy nie są przy okazji, bardziej prawdopodobne jest to ze policjanci tez potrafią czytać i skoro sami mieszkańcy dopominają się większej ilości kontroli i maja dość naszych rodzimych funkcjonariuszy wiec zaprasza się ekipy lotne które maja zaprowadzić porządek w niezadowolonym społeczeństwie..........
Co do akcji o której piszesz, taka miała miejsce w naszych okolicach a konkretnie w woj. wielkopolskim prowadzona była obława na poszukiwanego morderce który zbiegł w nasze okolice. Każdego w rodzinne strony ciągnie, jego tez......
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: mendel » ndz lut 08, 2009 1:26 pm

Ciekawe czy teraz społeczeństwo jest zadowolone... :lol:
----Mowa jest srebrem,milczenie złotem----
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: bob budowniczy » ndz lut 08, 2009 1:57 pm

Myślę ze ci którzy tak narzekali na brak kontroli policji pewnie są usatysfakcjonowani, ale znając życie ci którzy najwięcej krzyczeli pochowali się w swoich chałupach i zacierali ręce ze szczęścia, a oberwało się ...................
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Vivaldi » ndz lut 08, 2009 3:32 pm

bob budowniczy pisze:Ptasku
Naloty nigdy nie są przy okazji, bardziej prawdopodobne jest to ze policjanci tez potrafią czytać i skoro sami mieszkańcy dopominają się większej ilości kontroli i maja dość naszych rodzimych funkcjonariuszy wiec zaprasza się ekipy lotne które maja zaprowadzić porządek w niezadowolonym społeczeństwie..........
Co do akcji o której piszesz, taka miała miejsce w naszych okolicach a konkretnie w woj. wielkopolskim prowadzona była obława na poszukiwanego morderce który zbiegł w nasze okolice. Każdego w rodzinne strony ciągnie, jego tez......

Sporo osób lubi się poskarżyć w powiatowej...
A tamtego to w okolicach Kościana i Leszna poszukują.
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Postautor: bob budowniczy » ndz lut 08, 2009 4:10 pm

Ja słyszałem ze duza akcja miała miejsce w okolicach lasu na Bugaju a konkretnie chodziło o tory kolejowe, a został ten osobnik zatrzymany w Przedczu.........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: bob budowniczy » ndz lut 08, 2009 8:27 pm

Zbieg okoliczności, faktycznie w tym czasie w naszych okolicach prowadzona była dość szeroko zakrojona akcja i w niedziele w godzinach popołudniowych został zatrzymany(w sumie sam sobie w tym pomógł, przez postrzał głowy) bandzior.....morderca

Co do akcji w naszej okolicy nie znalazłem jeszcze żadnej wzmianki w prasie, ale myślę ze za jakiś czas pojawi się jakaś notka......
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: mendel » ndz lut 08, 2009 8:48 pm

bob budowniczy pisze:Myślę ze ci którzy tak narzekali na brak kontroli policji pewnie są usatysfakcjonowani, ale znając życie ci którzy najwięcej krzyczeli pochowali się w swoich chałupach i zacierali ręce ze szczęścia, a oberwało się ...................
Bo ci którzy się skarżyli wiedza o jednym co gdzie i kiedy.... :lol:
----Mowa jest srebrem,milczenie złotem----
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: cleo » czw lut 12, 2009 8:09 pm

Policja powinna zainteresowac sie trosze izbickim handlarzami marysienki, mam tu jednego na mysli, ale moze nie bede o nim pisal
cleo
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 29
Rejestracja: pn gru 29, 2008 1:11 pm

Postautor: bob budowniczy » czw lut 12, 2009 10:17 pm

Skoro cleo nie chcesz pisać to nie pisz, nie zachowuj głupio.....Zawsze możesz napisać anonimowy donos jak coś cie ciśnie.............
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Ludzie co wy chcecie od naszej policji....

Postautor: Dudek » pt lut 13, 2009 8:38 am

Taki ''old_man " np. pisze coś w internecię , nie znając prawdy...niech sobie okulary kupi jak wieczoram stoi na rynku i słabo widzi, sam idealny nie jest a wypisuje na innych... Cieszyć sie powinniśmy ze mamy taką policję jaką mamy !!!!
Awatar użytkownika
Dudek
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 06, 2009 10:48 pm

Postautor: prisonbreak » pt lut 13, 2009 8:39 pm

to co się dzieje...w izbicy to jest poprostu śmiech na sali..
Awatar użytkownika
prisonbreak
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 12, 2009 1:55 pm

Postautor: prisonbreak » pt lut 13, 2009 8:44 pm

old man.... jęsli nie wiesz wszystkiego.... to nie pisz takich bzdur... ze s...cz jeżdził omegą na niemieckich numerach... to jest przesada widziałes moze jak ktos wariował... i napewno to był s....cz... walnij sie w łeb...człowieku...
Awatar użytkownika
prisonbreak
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 12, 2009 1:55 pm

old_man

Postautor: Dudek » pt lut 13, 2009 10:59 pm

Wogóle skąd takie informacje bierzesz??:D a moze widzisz kogoś i nie wiesz kto to ... ludzi nie znasz? albo naprawde ślepy jesteś...
Awatar użytkownika
Dudek
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lut 06, 2009 10:48 pm

Postautor: yankes » sob lut 14, 2009 7:50 am

Dzień dobry wszystkim.
Jestem mieszkańcem Izbicy i niestety niektóre zachowania nie przystoi niektórym ludziom. Sam jeżdżę motocyklem wiec *** kierowców samochodów przechodzi wszystkie normy. Sam niejednokrotnie bylem świadkiem dziwnych zachowań niektórych ludzi..
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Re: Policja w Izbicy

Postautor: alex1795 » ndz cze 24, 2012 12:22 pm

Ja tam nic do Izbickiej policji nie mam:) Akurat dzisiaj musialem wezwac i byli juz po ok 10 minutach to nie tak zle ale slowo krytyki tez bedzie bo faktycznie maja "swoich" ktorych nawet nie zatrzymaja pijanych i ktos tam juz pisal co sie dzieje na pl.Wolnosci i takie wizyty Włocławka sie przydaja:) Ja tam sie ich nie boje bo i nie mam czego a policja wkoncu tez ludzie:)
alex1795
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 11
Rejestracja: wt cze 19, 2012 2:23 pm
Lokalizacja: Izbica

Poprzednia

Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron