Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Policja w Izbicy

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Postautor: Menello » czw sty 15, 2009 11:14 pm

Bo ustniki do tego ustrojstwa są jednorazowe i widocznie za drogie, żeby je ,,marnować"
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Jaro_Jagr » pt sty 16, 2009 10:14 am

A Może sami te ustniki wykorzystują na własne potrzeby :twisted:
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: bob budowniczy » pt sty 16, 2009 12:11 pm

Jaro_Jagr pisze:A Może sami te ustniki wykorzystują na własne potrzeby :twisted:


Ta i sprzedają je na allegro..........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Jaro_Jagr » pt sty 16, 2009 12:58 pm

Chodziło mi o to ze sami dmuchają przed i po służbie... taka ironia nie obrażająca nikogo :)
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: bob budowniczy » pt sty 16, 2009 1:18 pm

Z TA SPRZEDAŻĄ TO BYŁ JARO_JAGR ŻARCIK..........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA



Postautor: Menello » ndz sty 18, 2009 4:25 pm

I co? W/g niektórych miał być ,,nalot" przez ten temat a tu ani widu, ani słychu
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Ptasiek » ndz sty 18, 2009 7:26 pm

Z powodu kryzysu sto tysięcy polskich policjantów prawdopodobnie nie dostanie pełnych wynagrodzeń za styczeń - dowiedział się DZIENNIK. Na tym nie koniec - wszystkie komendy wojewódzkie muszą o 40 procent ograniczyć swe wydatki. Niektóre zalecają wykręcanie żarówek i... zrezygnowanie z czajników.
"Nie pamiętam, by taka sytuacja miała miejsce kiedykolwiek wcześniej. W dziale finansowym powiedziano nam, że pieniądze wypłacą może we wrześniu"
- mówi oficer policji ze Szczecina.

Wydatki obcinane są także na inne cele. "Mamy zakaz używania czajników. Co drugą żarówkę kazano natychmiast wykręcić. Najgorsze jednak, że z braku pieniędzy na benzynę ograniczone ma być również korzystanie z radiowozów we wszystkich przypadkach, w których nie jest to niezbędne" - dodaje oficer.

Zaległości w terminowym regulowaniu rachunków o mało nie sparaliżowały w ubiegłym tygodniu pracy mazowieckiej policji. Orlen, na którego stacjach tankowane są radiowozy, zagroził bowiem, że nie sprzeda paliwa mundurowym. Kryzys udało się zażegnać w ostatniej chwili. Rzecznik komendanta głównego Mariusz Sokołowski zapewnił wówczas, że oszczędności nie będą miały wpływu na bezpieczeństwo.

Cięcia są efektem decyzji szefa MSWiA Grzegorza Schetyny, który - szukając oszczędności w obliczu kryzysu gospodarczego - odebrał policji 540 milionów złotych. Mniejsze cięcia objęły też straż graniczną oraz urzędników jego resortu.


źródło: "dziennik.pl"
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: timon » ndz sty 18, 2009 9:23 pm

ptasiek nagryzdal: :wink:
Z powodu kryzysu sto tysięcy polskich policjantów prawdopodobnie nie dostanie pełnych wynagrodzeń za styczeń - dowiedział się DZIENNIK. Na tym nie koniec - wszystkie komendy wojewódzkie muszą o 40 procent ograniczyć swe wydatki. Niektóre zalecają wykręcanie żarówek i... zrezygnowanie z czajników.
"Nie pamiętam, by taka sytuacja miała miejsce kiedykolwiek wcześniej. W dziale finansowym powiedziano nam, że pieniądze wypłacą może we wrześniu" - mówi oficer policji ze Szczecina.

Wydatki obcinane są także na inne cele. "Mamy zakaz używania czajników. Co drugą żarówkę kazano natychmiast wykręcić. Najgorsze jednak, że z braku pieniędzy na benzynę ograniczone ma być również korzystanie z radiowozów we wszystkich przypadkach, w których nie jest to niezbędne" - dodaje oficer.

Zaległości w terminowym regulowaniu rachunków o mało nie sparaliżowały w ubiegłym tygodniu pracy mazowieckiej policji. Orlen, na którego stacjach tankowane są radiowozy, zagroził bowiem, że nie sprzeda paliwa mundurowym. Kryzys udało się zażegnać w ostatniej chwili. Rzecznik komendanta głównego Mariusz Sokołowski zapewnił wówczas, że oszczędności nie będą miały wpływu na bezpieczeństwo.

Cięcia są efektem decyzji szefa MSWiA Grzegorza Schetyny, który - szukając oszczędności w obliczu kryzysu gospodarczego - odebrał policji 540 milionów złotych. Mniejsze cięcia objęły też straż graniczną oraz urzędników jego resortu.




TAK, A ŚWISTAK SIEDZI ZAWIJA W SREBERKA............. :lol: :lol:

TAK, mUZULMANIE ODPUSCILI CHRZESCIJANOM I POSTANOWILI ODDAC MEKKE W WIECZYSTE UZYTKOWANIE.............NA DYSKOTEKE

MALO TEGO CHINY NAWROCILY SIE NA CHRZESCIJANSTWO I DEMOKRACJE, HINDUSI ZAPRZESTALI KULTU KROWY I ZACZELI JA SZAMAC W HAMBURGERACH


:wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
timon
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: pn sty 12, 2009 7:42 am

Postautor: czerwonamorda » wt sty 20, 2009 10:13 am

Mennello
I co? W/g niektórych miał być ,,nalot" przez ten temat a tu ani widu, ani słychu


hmmmmm w zeszlym tygodniu 3 wizyty policji z powiatowego miasta to jest nic............
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: f-16 » wt sty 20, 2009 2:47 pm

http://pl.youtube.com/watch?v=O0qdbe91-_o

nasi policjanci wiedzieli by co zrobic w takiej sytuacji, wiec nie narzekajcie
Awatar użytkownika
f-16
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 8:34 am

Postautor: Vivaldi » wt sty 20, 2009 3:37 pm

Ostatnio policja się zabrała za mandaty. Dostali burę od "wyższych" za braki.
Ale nie zatrzymują "naszych".
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Postautor: old_man » wt sty 20, 2009 4:51 pm

Ostatnio policja się zabrała za mandaty. Dostali burę od "wyższych" za braki.
Ale nie zatrzymują "naszych".


zatrzymują, zatrzymują wiem z autopsji.
Awatar użytkownika
old_man
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 28
Rejestracja: sob sty 17, 2009 12:46 pm

Postautor: f-16 » czw lut 05, 2009 6:40 pm

W kosmos wysłano małpę i policjanta. Pierwszą kopertę z zadaniami otworzyła małpa: "Nacisnąć przycisk, włączyć akumulatory, przeprowadzić badania".
Po chwili kopertę przeznaczoną dla siebie otworzył policjant:
"Nakarmić małpę, położyć się spać".
Awatar użytkownika
f-16
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 8:34 am

Postautor: old_man » czw lut 05, 2009 9:52 pm

dzis mlody s***cz zielonym kombi oplem omega na niemieckich czasowych nr. rej znowu na leb dostawal na placu wolnosci tych pacacow pijanych nacpanych maiychuana powinni zniszczyc
Awatar użytkownika
old_man
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 28
Rejestracja: sob sty 17, 2009 12:46 pm

Postautor: bob budowniczy » pt lut 06, 2009 10:03 am

Wczoraj wieczorem? Nie rozumiem o co ci chodzi.......Widziałem się z rzeczonym i nic takiego nie miało miejsca..........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Jaro_Jagr » pt lut 06, 2009 3:57 pm

bob budowniczy pisze:Wczoraj wieczorem? Nie rozumiem o co ci chodzi.......Widziałem się z rzeczonym i nic takiego nie miało miejsca..........


z narzeczonym ? ktos sie ujawnił
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: mendel » pt lut 06, 2009 4:18 pm

no a co powiecie na dzisiejszy nalot w izbicy włocławskiej policji? :)
----Mowa jest srebrem,milczenie złotem----
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: bob budowniczy » sob lut 07, 2009 7:32 am

Ja tam żadnego opla vectry jasnego metalika na cywilnych numerach rejestracyjnych stojącego vis a vis przystanku nie widziałem...... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron