Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Bodek przerabia sie na Pis-iora

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Czy w nastepnych wyborach popszesz obecnego burmistrza?

Oczywiscie ze nie przeciez on nic nie osiagnoł
23
74%
Oczywiscie ze tak
1
3%
Nie mam zdania, nie wiem kto bedzie kandydował
7
23%
 
Liczba głosów : 31

Postautor: goodboy » sob lut 14, 2009 9:40 am

Nawet jak podniesiesz, to nie ma go gdzie wrzucić. Nie sztuka zrobić parę ulic w centrum i fontanne. Wejdź w jakąkolwiek boczną uliczkę, dziury w jezdni i syf, pojedź na Morele- domki jednorodzinne w szczerym polu, błoto po kostki, gorzej niż na wsi, to samo na Bratkowie, na Polnej między blokami też porządnej drogi ani asfaltu nie uświadczysz. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność....
Zresztą pojedź do jakiejkolwiek sąsiedniej miejscowości i porównaj sobie.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: yankes » sob lut 14, 2009 9:59 am

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Wcale nie jest tak jak piszesz, wszędzie jest bród smród i paskudne ulice, to miasteczko wcale nie jest wyjątkiem.A w jakiej kolejności miały by te ulice być odnawiane, od tych najbardziej na uboczu do centrum czy od centrum do obrzeży? Włącz myślenie
yankes
kapral
kapral
 
Posty: 38
Rejestracja: pt lut 13, 2009 12:02 pm

Postautor: goodboy » sob lut 14, 2009 9:55 pm

Właczam: jeśli gmina sprzedaje gdzieś działki budowlane, jak na Morelach, to drogi dojazdowe powinny powstawac w pierwszejkolejności. to ułatwiłoby życie wszystkim, nie uważasz?
Co do infrastuktury i porównania z sąsiednimi gminami,: jeśli wyglad ulic cie nie przekonuje, to porównaj szkoły, boiska, wreszcie hale sportowe, domy kultury...itd Każda z sąsiednich gmin bije Izbice na głowę.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: pe-my » wt lut 17, 2009 10:20 pm

Goodboyu
Jesli chodzi o scislosc, jak zyje nie widzialem zeby w pierwszej kolejnosci powstawala droga osiedlowa a pozniej osiedle
pe-my
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 05, 2009 12:57 pm

Bodek przerabia się na Pis-iora

Postautor: Banita » śr lut 18, 2009 6:26 pm

Droga(i) pe-my i pewnikiem w Izbicy nie zobaczysz,na zachodzie to standard,pozdro. :!:
Banita
sierżant
sierżant
 
Posty: 93
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 3:30 pm

Postautor: Vivaldi » czw lut 19, 2009 3:32 pm

Daleko nie trzeba szukać: Babiak, Koło, Włocławek, nawet Poznań czy Warszawa, przez lata od kiedy powstają nowe budynki nie ma drogi, czy chodnik, więc nie pisz głupot !! Pierwsze to nie droga, a uzbrojenie terenu- wodociągi, prąd, telekomunikacja, kanalizacja !!
Nie wszędzie powstają budynki, wiec z tymi inwestycjami trzeba czekać !!
Widziałeś nowe osiedla w Niemczech ?? Podobnie.
Włącz myślenie !!
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Bodek przerabia się na Pis-iora

Postautor: Banita » czw lut 19, 2009 4:08 pm

A jak Ty sobie wyobrażałeś :?: Pewnie że najpierw jest uzbrojenie działek,a następnie asfalt lub inne utwardzenie drogi.Drogi Vivaldi,wiem co pisze i wiem co widziałem niejednokrotnie zachód nie kończy sie na niemczech,byc może pochodzisz z epoki betonu Izbickiego,który jeszcze mocno sie trzyma stołka :lol: Zgoda buduje :!: :!:
Banita
sierżant
sierżant
 
Posty: 93
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 3:30 pm

Postautor: bob budowniczy » pt lut 20, 2009 8:50 am

Ja tez pierwsze słyszę o technologii budowania w pierwszej kolejności drogi a później osiedla a i na zachodzie takich cudów nie widziałem......wiadomo na terenie prywatnym gdzie powstaje osiedle, gdzie wiadomo ze w momencie położenie pierwszego kamienia domy maja już swoich właścicieli to i owszem ale na terenach gdzie są działki i nie wiadomo gdzie i kiedy powstaną domy??????????? W takiej sytuacji byłoby podniesione larum o niewłaściwe pożytkowanie funduszy gminnych..........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: kruk » pt lut 20, 2009 9:24 am

yankes pisze:Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Wcale nie jest tak jak piszesz, wszędzie jest bród smród i paskudne ulice, to miasteczko wcale nie jest wyjątkiem.A w jakiej kolejności miały by te ulice być odnawiane, od tych najbardziej na uboczu do centrum czy od centrum do obrzeży? Włącz myślenie


Yankes nie widzisz jacy to są działacze, pochowani w domach tylko potrafią pluć a do roboty nie ma nikogo, te gawrony i inne sepy tylko czekają na to tylko żeby swoje wielkie dupska posadzić na stołkach żeby nic i nigdy się nie pozmieniało.
kruk
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 17, 2009 10:00 pm
Lokalizacja: okoliczna wies i czesc

Postautor: bob budowniczy » pt lut 20, 2009 12:06 pm

kruk napisał:
żeby swoje wielkie dupska posadzić na stołkach żeby nic i nigdy się nie pozmieniało.


A wam tych czterech literach powinny się wrzody porobić od zasiedzenia, na ulice do pracy a nie w ciepłym biurze siedzieć panowie. Jak wiadomo ruch bardzo dobrze wpływa na dotlenianie mózgu i prawidłowa prace organizmu, niestety ciągle przebywanie w zamkniętym pomieszczeniu prowadzi do niedotlenienia organizmu co za tym idzie postępującą choroba zwana LENISTWEM którą można wyleczyć w jedyny mi znany sposób..........:wink:
Linka holownicza podpięta do samochodu....podpinamy zainfekowanego obywatela do maszyny zwanej WYLENIWACZEM......i z prędkością odpowiednio słuszną zmieniamy nawierzchnie z asfaltowej na brukowa a następnie na polna. Kuracje należy przeprowadzać stosownie do efektów jakie potencjalnie będzie przynosiła, ponawiać do skutku. :wink:

:arrow: :wink: :arrow: Tylko nie bierzcie tego na poważnie :!: :!:
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Re: Bodek przerabia sie na Pis-iora

Postautor: Ptasiek » sob maja 30, 2009 3:05 pm

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Poprzednia

Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron