Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Gumiśowe przygody

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Jak karac pijanych kierowcow?

Czas głosowania minął śr sty 28, 2009 11:00 am

Dozywotni zakz prowadzenia pojazdow
4
57%
Pozwolic im jezdzic, niech sami si zabija
3
43%
Byc obojetnym, zrobia krzywde komus, nie mi
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 7

Gumiśowe przygody

Postautor: czerwonamorda » pn gru 29, 2008 11:00 am

Za gorami za drzewami
pedzi gumis z levyndami

Pedzi ostro, niczym strzala
naj*bana ostro pala

Nagle przed nim, na tej drodze
zabladzilo sie stonodze

A ze refleks juz nie ten
rozwalilo furke sie


Wystraszony,bo zmeczony
zwrocil o pomoc sie do zony

A ze zonka nie walila
do pomocy sie palila

Swadki na to byli
przesiasc sie nie pozwolili

Przyjechaly smerfy nasze
zobaczyli........ dygnitarze

A ze strach oblecial wielki
zaplacilo sie kopiejki

Zeby sprawy juz nie bylo
leb sprawie sie ukrecilo

I nie z bajki to postacie
bo nasraja wkrotce w gacie

No i zdjecia z tego mam
to pokaze kiedys wam
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: bob budowniczy » pn gru 29, 2008 11:23 pm

Wierszyk zabawny, nawet troszkę śmieszny, tylko co ma to na celu czerwonamordo? Długo myślałeś nad nickiem? Pierwszy wierszyk ci się udał....he he....
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA


Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości