Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



radny sejmiku za flaszkę wódki

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

radny sejmiku za flaszkę wódki

Postautor: goodboy » czw lip 31, 2008 8:24 pm

To tytuł artykułu w Wyborczej, który dotyczy Grzegorza B. z okolic Izbicy. Czytajac ten tekst doznałem szoku. Ciekawe czy inni przedstawiciele Samoobrony w Izbicy podobnie zdobywali głosy. Pan B. ,to miejscowy "mąż stanu" :lol: :lol: :lol: , bliski współpracownik obecnego burmistrza i dobry znajomy wielu radnych z Samoobrony i Rozwoju, stały gość na radach gminy, organizator imprez dla lokalnych "dygnitarzy". Jestem w szoku; wódka za głosy!!! Ci ludzie do wszystkiego są zdolni. A gdzie znani moralisci tego forum i PISoluby. Widzicie i nie grzmicie... :lol: :lol: :lol:
Zainteresowanych odsyłam na strone www.wyborcza.pl, gdzie można przeczytac artykuł.
Ostatnio zmieniony pt sie 01, 2008 9:59 am przez goodboy, łącznie zmieniany 1 raz
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: Sensor » pt sie 01, 2008 7:18 am

Cóż, pisałem o tym procederze już przed ostatnimi wyborami samorządowymi, po i w trakcie (a najbardziej to w trakcie) w wykonaniu kandydatów samoobrony, ale i innych. Zarówno z otoczenia aktualnego burmistrza, jak i świty PSL. Moje zdanie na ten temat jest niezmienne - beznadzieja polskich realiów. Moralizował nie będę - zrobił to sąd uznając dowody przeciw Biernackiemu. Moze to będzie nauczką na kolejne wybory dla cwaniaczków i buraków, którzy dostają się do władz za flachę i tkwią tam później nie wiadomo po co (jak nie wiadomo po co, to wiadomo, że dla pieniędzy).
Czytałem na stronie Izbicy jakiś wpis o zjawiskach paranormalnych w naszej okolicy. Nie mam wątpliwości: największym zjawiskiem paranormalnym w naszej gminie jest obecność takich właśnie indywidualności w składzie Rady Gliny i Masła :evil:

Swoją drogą - cóż to za trunek z górnej półki za 9 zeta? Od 15 lat nie widziałem wódki w tej cenie :lol:
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: kokeszko7 » pt sie 01, 2008 7:53 am

goodboy, coś ten Twój link się nie otwiera więc pozwoliłem sobie zamieścić drogi


http://wyborcza.pl/1,75248,5524202,Radn ... wodki.html


a swoją drogą - facet z Koła to stały dostawca do Izbicy F-16.
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: goodboy » pt sie 01, 2008 9:54 am

Dzięki Kokeszko!
Masz rację z tym alkoholem. Powinni jeszcze sprawdzić, czy pochodził on z legalnego źródła, bo cena 9zł za flaszkę wydaje mi się niska. Faktycznie wygląda to na wynalazek typu F-16.
Mógłbym tu rzucić kilka nazwisk radnych naszej gminy, którzy w podobny sposób kupowali głosy. Myślę, że większość ludzi i tak wie o kogo chodzi. A pan Biernacki powinien zwrócić diety, które otrzymał z sejmiku przez te dwa lata. Ale to pewnie tylko moje pobożne życzenia.
Pozdrawiam.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: kokeszko7 » pt sie 01, 2008 6:00 pm

czy ktoś dysponuje artykułem, który na temat p. G.B. ukazał się dzisiaj w Gazecie Pomorskiej?
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Jaszar » sob sie 02, 2008 7:00 am

Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: kokeszko7 » sob sie 02, 2008 9:45 am

dzięki:)
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: aro » ndz sie 03, 2008 7:40 pm

Mówiło się o różnych izbickich trunkach, ale o Grzegorzówce nikt nie mówił, a skoro było jej aż 2500 butelek, to świństwo wielkie, że ziomkom się nie dostało.
Znając potrzeby rynku chętnie bym kupił taką wódeczkę po 9 zeta, nieźle by się zarobiło :lol:

Poproszę o adres tej hurtowni z Koła 8)
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: goodboy » pn sie 04, 2008 6:16 pm

Fakt jest taki, że grono kryminalistów z Samoobrony się powiększa z każdym tygodniem. Myślę, że już nawet nie przynależność, a jakikolwiek związek lub kontakt z takim ugrupowaniem, to po prostu obciach dla uczciwego człowieka.
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Postautor: paparazzi » pt sty 02, 2009 7:03 pm

paparazzi
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 4:22 pm
Lokalizacja: stąd

Postautor: blazej » pt sty 02, 2009 8:20 pm

Więcej o sprawie na stronie głównej
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Menello » pt sty 02, 2009 10:57 pm

Taaaaa.... Miejscowej żulerce ubędzie jeden sponsor :shock: ale są zapewne inni na szczęście :)
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: f-16 » sob sty 03, 2009 6:18 pm

mnie samyme 3 flaszki postawil.....*** od gumy przynius
Awatar użytkownika
f-16
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 8:34 am

Postautor: czerwonamorda » sob sty 03, 2009 9:56 pm

Menello
sponsorow nie ubedzie, nie przejmuj sie.Juz niedlugo nastepne wybory a ci co stawiali a bylo ich wiecej niz ten posadzony/oskarrzony zeby ponownie moc zadzic beda na pewno vode stawiac. Proceder ten od lat jest stosowany i nie jest to zadna tajemnica, nie od dzis przeciez wiadomo ze jak sie dobrze z ziecami zyje to wyborcow na wybory sie podwiezie. Zachlana rada, zasrane zadzenie. żule w garniturach
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: Menello » sob sty 03, 2009 11:49 pm

Live in Izbica. Czerwonamorda dobrze nawinął. Może tylko kiedyś będą lepszy towar stawiali to moze tez sie na wybory przejde :)
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: f-16 » ndz sty 04, 2009 4:17 pm

dokladnie, wielkie sponsory, moja imienniczka poic :)
Awatar użytkownika
f-16
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 8:34 am

Postautor: Menello » pn sty 05, 2009 1:37 pm

Nisko się cenisz f-16 :) 9zł
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: krzysiek » pn sty 05, 2009 6:44 pm

guma!!!czytasz i nie grzmisz.f16 do odstrzalu
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy


Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron